Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

MIRROR BAR TAKEOVER: Ponořte se do tajů světové mixologie v Alcron baru

Milovníci prémiových koktejlů a nezapomenutelných zážitků by ve čtvrtek 11. dubna 2024 měli zavítat do ikonického Alcron baru, který je součástí exkluzivního hotelu Almanac X Alcron Prague. Na jeden večer jej totiž v rámci unikátní akce MIRROR BAR TAKEOVER, která se uskuteční za podpory hlavního partnera Pernod Ricard, převezme tým bratislavského Mirror Cocktail Baru.

Alcron bar, známý svou špičkovou mixologií a elegantními prostory, se na jeden den stane královstvím expertů na koktejly ze slovenské metropole. Mirror Cocktail Bar rozvířil v loňském roce světovou scénu výborným umístěním v rozšířeném prestižním žebříčku nejlepších světových barů, The World´s 50 Best Bars. Jedná se o místo světové úrovně, které staví na 4 základních pilířích – kvalita, elegance, umění a příroda. Jeho vizí je servírovat výjimečnost, což se odráží nejen do podoby kreativních koktejlů, ale i prémiového servisu z rukou místních umělců. Každý drink vzdává hold alchymii koktejlové přípravy, má rafinovanou chuťovou kompozici a vyváženost. O originální servis se starají opravdoví umělci na poli mixologie.

V rámci speciálního takeoveru se hosté Alcron baru mohou těšit na nezapomenutelný večer ve společnosti prémiových koktejlů a expertů na jejich přípravu v okouzlující atmosféře místa s bohatou tradicí, kde se snoubí historie se stylovým designem. Na akci, která začne ve 20 hodin, budou mít hosté možnost ochutnat 4 signature drinky z menu Mirror baru a zažít originální servis jejich barmanů. Touto výjimečnou událostí hosty provede Peter Marcina – manažer, autor konceptu baru a vítěz slovenského finále Diageo Reserve World Class – a Head Bartender Romana Vodná, která má na letošních rok mnoho profesních plánů včetně účasti na soutěži World Class.

„Jsme nadšení, že u nás v Alcron baru můžeme uvítat skvělý tým bratislavského Mirror Cocktail Baru a sdílet s našimi hosty jeho jedinečnou vizi a umění v oblasti mixologie. Tato akce je příslibem nezapomenutelných zážitků a příležitostí ochutnat prémiové koktejly v jedinečném prostředí”, komentuje Daniel Prokeš, Bar Manager.

Aktuální informace o akcích a možnostech rezervace v Alcron baru naleznete na https://www.alcronprague.com/bar/ a https://www.instagram.com/alcronbarprague/

Zdroj a foto: Alcon bar

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *