Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sex na dálnici i lékařské vyšetření Ondry Sokola v Superlovu. Už v sobotu!

Kalkulátor odhalí svou něžnou duší a zarecituje báseň. Pan Lišák bude citovat úryvek recenze, kterou mu udělila jeho bývalá partnerka. Doktor Vševěd ukáže, že peníze utracené za návštěvy logopeda byly jen vyhozené prachy.

Ondra Sokol ve studiu přivítá hokejistu Davida, insolvenční a dluhovou poradkyni Ladislavu, učitele angličtiny a informatiky Víťu, lesníka ve výslužbě Josefa a kardioložku Kristýnu, kterou Ondra požádá o vyšetření srdce. Všichni soutěžící se utkají s lovci a svými vědomostmi se pokusí vyhrát až milion korun. Zda se to někomu podaří, uvidí diváci v sobotu 6. dubna ve 20:20, kdy odstartuje premiérový díl Superlovu.

Z Kladna si přijde zasoutěžit hokejista David Růžička, který momentálně hraje za obec Řisuty. V rozhovoru s moderátorem, Ondrovi popíše jeho nejšílenější zážitek – milostnou scénu na dálnici, což Ondřej Sokol glosuje slovy: „Tomu se říká umět žít!“ David také prozradí, že případnou výhru použije na opravu domu po babičce.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *