Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Pro Lídu – ostrý start kapitána Hájka

V pondělí 8. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Pro Lídu. V případu, který se osobně velmi dotýká majora Strouhala (Martin Dejdar), se do vyšetřování poprvé zapojí také kapitán Petr Hájek (Vojtěch Vodochodský). Ten má sice jako milovník rychlých aut rád ostré starty, tentokrát by ale asi raději začínal poněkud pomalejším tempem. To mu však není dopřáno, pátrání po pachateli totiž nesnese odklad, neboť ve vzduchu visí reálná hrozba vůči několika dalším lidem.

Je to první pracovní den kapitána Petra Hájka (Vojtěch Vodochodský) v týmu Specialistů a začíná hezky zostra. Major Strouhal (Martin Dejdar) si ho vezme na pomoc k případu, který mu dává obzvlášť zabrat. Zrovna jeho soused Richard Vlček (Marian Roden), který mu večer předtím u sklenky vína nabídl tykání, totiž podnikne jakousi ozbrojenou vendetu. Přišel o manželku, která zemřela na rakovinu, a velmi těžce to nese. Jeho žena Lída byla jeho jedinou a velkou láskou. Co Strouhala obzvlášť znepokojuje, je fakt, že Richard teprve před několika dny sepsal závěť. Počítá jeho truchlící soused s tím, že on sám tento den nepřežije? Specialisté případ vyřeší, ale majoru Strouhalovi přesto zůstane na jazyku trpká pachuť. Sladký den je to ale pro babičku Petra Hájka (Regina Rázlová), která z celého srdce miluje záhady a detektivky. Pevně věří, že ji díky přestupu ke Specialistům bude její vnouček zásobovat informacemi o všech případech, s nimiž se v nové práci potká. Kybernetická kriminalita pro ni totiž neměla to pravé kouzlo.

„Moc se mi líbí spontánnost a bezprostřednost mojí postavy, čemu ale osobně vůbec nerozumím, to jsou auta. Jako kapitán Petr Hájek mám totiž sportovní auto v manuálu a já v civilu řídím auto s automatickou převodovkou, takže jsem při natáčení zažil za volantem místy horké chvilky,“ popsal se smíchem Vojtěch Vodochodský své první zkušenosti s rolí mladého policisty.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *