Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Aiko se připravuje na Eurovising Song Contest a vypouští další singl White Flag

Charismatická zpěvačka Aiko, která letos bude reprezentovat Českou republiku v Eurovizi, nezahálí. Vedle příprav na finále soutěže Eurovize stíhá tvořit nové písně, aby navázala na album Fortune’s Child, které vyšlo v říjnu loňského roku. Aktuálně přichází s novinkou White Flag, jehož atmosféru dokresluje i videoklip. Singl je už nyní k dispozici na všech streamovacích platformách.

Aiko už na své poslední desce ukázala, že směřuje k rockovějšímu zvuku a chce využívat těžších kytarových riffů. Singl White Flag tuto myšlenku pouze potvrzuje. Začíná jemně, ale postupně nabírá na intenzitě právě díky tvrdým kytarám i bicím. Atmosféru pak dodává emotivní vokál a text, v němž se Aiko nostalgicky ohlíží za vztahem a nepoučitelností. „Píseň vrcholí uvědoměním, že je potřeba odejít, protože mít smíšené pocity a ‚odřené pocity‘ není definicí šťastného vztahu. Na začátku přirovnávám rozchod k vystřelení z pistole, protože někdo to přeci jen udělat musí. Ke konci už ale zvedám bílou vlajku a vzdávám se,“ popisuje poselství písně Aiko. Singl produkoval britský producent Andy Gannon.

Videoklip je čistě obrazový a dokresluje charakter písně. „Chtěli jsme zdůraznit emotivnost písně a využít prvky ohně – hoření, které symbolizuje úplný konec, tedy smrt situace a vztahu,“ přibližuje režisér Michal Nováček.

Foto: Teki Shine

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *