Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Češi a Slováci vymysleli nový, jemný a ovocný Jägermeister ORANGE

Novinka roku je tady! Jägermeister ORANGE vás překvapí výjimečně jemnou chutí, kdy základní ingrediencí jsou vyzrálé bio pomeranče ze slunné Sicílie. Jemná a ovocná chuť nového Jägermeister ORANGE je přitom navržena na míru českým a slovenským spotřebitelům, kteří se podíleli na jeho vývoji. Prostě unikátní chuť, kterou chceš sdílet.

V Česku a na Slovensku proběhla 22. března světová premiéra Jägermeister ORANGE pod názvem Jäger DR🟠P. Novinku tak mnozí ochutnali v rámci 12 release párty s účastí známých influencerů, DJs a raperů ve 12 ikonických klubech, od Plzně přes Prahu, Brno, Bratislavu, Banskou Bystrici až po Prešov. Za jednu ochutnalo Jägermeister ORANGE přes 8 000 lidí. Takový drop u nás nemá obdoby.

S respektem k přírodě od farmy až po láhev
Nemůžete se už dočkat, kdy Čechy a Slováky vyladěný Jägermeister ORANGE ochutnáte? Novinka bude dostupná nejprve v barech a klubech a od května také v běžných obchodech, a to v láhvích z recyklovaného skla a s etiketami z recyklovaného papíru. Zkrátka vyrobený s respektem k přírodě, což platí i pro použité bio pomeranče ze Sicílie s původem dohledatelným od farmy až po láhev. Nový Jägermeister ORANGE si s partou užijete nejlépe jako ledově namražený panák na −18° Celsia. Objem: 0,7 l, Obsah alkoholu: 33 %

O společnosti Mast-Jägermeister SE
Dnes nejznámější prémiový bylinný likér byl před 80 lety uveden na trh Curtem Mastem. Recept s 56 bylinkami, květy a kořínky zůstal nezměněn dodnes. Jägermeister je tradičně vyráběn výhradně ve městě Wolfenbüttel na severu Německa. Lahvování probíhá v továrnách ve Wolfenbüttelu-Lindenu a Kamenz v Sasku. Odtud je bylinný likér v charakteristické lahvi exportován do více než 150 zemí po celém světě. V roce 2022 byla značka s jelenem nejprodávanějším bylinným likérem na světě s celkovými prodeji 9,4 milionu devítilitrových kartonů. Rodinná firma zaměstnává asi 1 000 lidí po celém světě.

Od roku 2020 zahrnuje portfolio značky také značku Teremana, tequilu založenou hollywoodským hercem a podnikatelem Dwaynem Johnsonem, a GIN SUL, který je vyráběn v Hamburgu-Altoně.

Zdroj a foto: https://www.mast-jaegermeister.de/en/homepage/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *