Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Lucie Bílá dostala speciální narozeninový dárek. Nový videoklip Stroj času ji věnoval syn Filip Kratochvíl a jeho přátelé

Letošní narozeniny Lucie Bílé byly ve znamení malé oslavy v jejím divadle, kde byl také poprvé představen speciální narozeninový dárek. Jedná se o nový videoklip k písničce Stroj času, který pro ni natočil jako producent syn Filip Kratochvíl.

Ve spolupráci s mladým, ale již respektovaným režisérem Ruy Okamurou a rozsáhlým týmem spolutvůrců, vznikl velmi osobitý, až filmově ztvárněný videoklip. Videoklip vychází z nálady a textu nové písně, kde autorem hudby je hudební producent nahrávky Dalibor Cidlinský jr. a emotivní text napsal Pokáč. Oba stojí i za nejúspěšnějšími písněmi Lucie Bílé z posledních let.

V klipovém Stroji času, kde ústřední postavu taxikářky ztvárnila divadelní a filmová herečka Kateřina Winterová, se děj odehrává slovy klasika „v jednom městě, jedné noci“.

“Někdy se nám zdá, že jsme úplně samy a nic není tak, jak bychom chtěli, ale stačí se jen líp dívat kolem a všechno může být jinak. Člověk často pro les nevidí stromy a není se čemu divit, svět začíná být pro lidi nepřehledný,“ komentuje svůj nový videoklip Lucie Bílá

Mimo Kateřiny Winterové se v novém videoklipu objeví ale i další zajímavé herecké osobnosti, přátelé z Divadla Lucie Bílé, jako například Martin Písařík, Denny Ratajský, či Michaela Zemánková a nechybí samozřejmě ani samotná Lucie.

Skladba stroj času vychází zároveň i jako nový singl na všech digitálních platformách a je další potvrzením jedinečných pěveckých kvalit Lucie Bílé. Zdánlivě jednoduchá a čistá forma písničky v začátku postupně naroste do překrásného košatého závěru s emotivním sborem.

Foto: Patrik Černoch

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *