Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Česko na grilu díl 4: Co byste od Zdeňka Pohlreicha jako soutěžící slyšet nechtěli?

Další díl show Česko na grilu je zde a s ním i hlášky Zdeňka Pohlreicha, které diváky tolik baví. Na co se mohou diváci těšit tentokrát?

„Už teď mě sere tím, jak vypadá,“ komentuje Donovy svaly Zdeněk při ranním nástupu před zahájením soutěže.

„Tady se mi nechce bejt. Tady to vypadá, že vaří dívčí skupina Chaos.“ Takhle ohodnotí Zdeněk přípravu Dannyho a Daniely. Rozhodí je to, nebo ne?

„Já bych tu chtěl vidět nějakou bublající osobnost, takhle ne, hoši,“ zastaví se u stolu Dona a Michala.

„Kde jsou ty chybějící filety? Kde je to maso, můžu se na to podívat?“ chce od Rity Zdeněk vysvětlení jejího plýtvání… Když to Rita začne vysvětlovat, přeruší ji a zeptá se: „Působím na tebe dojmem slepce? Abychom si to vysvětlili. Ta ryba stojí tak 800 Kč/kg. Vše, co hodíš do koše, je totální svatokrádež. Tys to nevyhodila, ty ses to teprve chystala vyhodit… Strašné plýtvání.“ Nepřekypuje nadšením.

„To se mi vůbec nelíbilo, jsme nasraný, ale víc už nemůžeme, takže je to vlastně výhoda,“ komentuje dění u všech stolů. Pomůže to zklidnit nervy před servírováním?

„Ten salát, to je na mistra grilu hodně málo. To působí až dětinsky. Chlapci, tohle je gastronomické Waterloo.“ Má Don pravdu, když Zdeňkovo hodnocení komentuje jako cestu na porážku?

„Neozývá se to nikde, myslím si, že jste měli přidat. Tohle není nijak dochucený.“ Zdeněk má jasno, že Danny a Daniela mají opravdu nepovedené jídlo.

„Ta ryba je malinko vyblitá, to není úplně dobře.“ Ani Rita s Jeanou se dneska nezavděčí.

„Rozmohl se nám tady takový nešvar. Všichni nám tam ládují kolečko citronu.“ Přesně to řekne nad talířem se servírovanou ropušnicí. Viera a David se ale nakonec dočkají pochvaly.

Zdeněk svým komentářem umí pořádně rozhodit, sledujte, jak se mu to podaří v dalším díle rodinné show Česko na grilu. V sobotu ve 20.15 na Primě, už nyní na prima+.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *