Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Naty Hrychová jako sexy diva v novém klipu

Talentovaná zpěvačka Naty Hrychová přináší svým fanouškům prostřednictvím svého nového singlu Jinej svět další dávku své autenticity. K novince vydává také odvážný videoklip, který zachycuje atmosféru zpěvaččina života a přibližuje posluchačům svět, kterým se Naty inspiruje. O hudební produkci se postaral vyhledávaný producent Lukáš Chromek. Píseň i klip jsou k dispozici už nyní na všech streamingových platformách.

Jinej svět není pouze dalším singlem, ale i vyjádřením Natyiny osobnosti a jejího uměleckého poslání. Text písně je velmi osobní a upřímný. Napsala ho ve spolupráci s Danem Holým a Michalem Juřičkou z kapely Trocha klidu, přispěla však i mladá zpěvačka Sára Noff. Společně se snaží sdílet své myšlenky a emoce o bohémském životě. „Energii songu jsem poprvé pocítila, když jsem nastoupila na konzervatoř. Po škole se všichni scházíme v hospodě, kde jamujeme, popíjíme, máme se rádi, a kde proudí silná kreativní energie. Prostě cítíš, že v tu chvíli jsi v jiným světě, který chci ukázat všem, co mě poslouchají,“ uvádí k novince Naty Hrychová.

Režie videoklipu se zhostil její přítel Martin Creep, který dokázal dokonale zachytit energii a atmosféru písně. „Jako cast jsem si zvolila svoje nejbližší, takže nebylo potřeba uměle navozovat atmosféru dobrý párty. Prostě jsme se skvěle bavili a u toho se natáčeli. Víc real už to být nemůže,“ říká k videu Naty.

Naty Hrychová se v hudbě neřídí současnými trendy, ale hledá svou vlastní cestu i svůj sound. Její tvorba je svěží, originální a nepodbízí se publiku. S novým singlem a videoklipem opět dokazuje svůj umělecký talent a odvahu vyjadřovat se autenticky.

Foto: archiv Naty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *