Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Agatha Christie: Mistryně zločinu, záhad a neodolatelného napětí

Slavný detektiv Hercule Poirot se vrací na televizní obrazovky ve fascinujícím thrilleru Agathy Christie Vraždy podle abecedy. Tentokrát je nucen přerušit klidnou penzi, když začne dostávat anonymní dopisy, ve kterých mu písař oznamuje, že se stane vrahem bez tváře. Avšak policie tomuto varování nevěnuje patřičnou pozornost. Brzy však přichází zvrat, když se postupně objeví tři vraždy s podobným scénářem – s použitím prvních písmen abecedy. Tuto dávku mysteriozního napětí a šarmu můžete sledovat na televizní stanici Spektrum Home od 15. dubna, každý pracovní den v 20:50.

Příběh začíná, když Poirot, který žije poklidný život v důchodu, začne dostávat anonymní dopisy. Policie však jeho varování nebere vážně a dokonce se mu vysmívá. Avšak brzy dochází k třem vraždám s podobným scénářem, kdy všechny následují první písmena abecedy. Současně s touto záhadnou sérií událostí se Poirot v roce 1933 v Londýně setkává s dalšími podivnými událostmi. V penzionu Rose Marburyové se ubytuje Alexander Bonaparte Cust, který přišel podnikat. Avšak Poirot se brzy zapojuje do vyšetřování tří vražd, které ho zavedou až do Andoveru a na panství v Churstone.

Velká dáma detektivního tajemství a nekonečného napětí
Vraždy, intriky a detektivní hádanky – to jsou prvky, které činí tvorbu Agathy Christie tak výjimečnou. Tato velká dáma detektivního žánru si získala srdce čtenářů po celém světě svou jedinečnou schopností tvořit napínavé příběhy, které nás neustále drží v napětí.

Agatha Christie, narozená jako Agatha Mary Clarissa Miller, se narodila 15. září 1890 v anglickém Torquay. Během svého života se stala jednou z nejvýznamnějších a nejpopulárnějších spisovatelek všech dob. Její detektivní romány a povídky ožívají prostřednictvím postav jako Hercule Poirot, detektiv, který je stejně zručný jako výstřední, a Miss Marplová, moudrá starší dáma, která však ničemu nenechá svému pozornému oku uniknout.

Za svůj úspěšný spisovatelský život napsala více než 60 detektivních románů, 14 kratších příběhů a je držitelkou rekordu v počtu prodaných knih, přičemž odhadovaný počet prodaných kopií jejích děl přesahuje miliardu. Kromě své brilantní kariéry jako spisovatelka byla Agatha Christie také milovnicí cestování. Cestovala po celé Evropě, Blízkém východě a dokonce i navštívila archeologické expedice v Íránu, což ji inspirovalo k vytváření exotických a pestrých prostředí pro své detektivní příběhy.

Vraždy podle abecedy slibují divákům další dávku mysteriózního napětí a šarmu, kterými jsou díla této legendární autorky proslulá. Připravte se na neočekávané zvraty, geniální dedukce a skvělé herecké výkony v této nové televizní sérii, která nikoho nenechá chladným. Sledujte Agathu Christie: Vraždy podle abecedy na televizní stanici Spektrum Home od 15. dubna, každý pracovní den v 20:50.

Zdroj a foto: AMC Networks International

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *