Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Někdejší hvězda Televizních novin Martin Severa navštíví Superlov

V sobotu se diváci Superlovu mohou těšit na mnoho napínavých a těsných vědomostních soubojů, ve kterých soutěžící vyzvou častou i celou pětinu obávaných lovců. Jedním ze soutěžících bude i někdejší moderátor Televizních novin TV Nova Martin Severa.

Martin Severa byl v devadesátých letech velmi populární. Od roku 1994, kdy začal na Nově moderovat Televizní noviny, až do roku 1997 získal cenu TýTý v kategorii Moderátor zpravodajských pořadů. Do Superlovu přijel z obce Velká nad Veličkou, kde učí na střední škole český jazyk a tělesnou výchovu.

S Doktorem Vševědem se podruhé utká Veronika z Vinařic u Kladna. Veronika má za sebou již účast v Na lovu, kde byla v týmu, který nahrál 24 bodů. Bohužel proti nim stál Doktor Vševěd, který si v tomto souboji nahrál svůj nejlepší osobní výkon a během finálové štvanice zodpověděl správně 24 otázek.

Moderátora velmi pobaví i „markeťák“ Filip z Kralup nad Vltavou, který se přizná, že manželku požádal o ruku v obýváku u televize. „Už teď hned, zatímco Filip soutěží, můžete doma pokleknout a požádat někoho o ruku, pokud v teplákách máte vhodný prsten,“ vyzve Ondřej Sokol televizní diváky Ondřej Sokol. Odpověď na otázku, zda Filip vyhraje peníze na svatební cestu, bude zodpovězena již v sobotu 13. dubna ve 20:20 na TV Nova.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *