Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nejdokonalejší ochrana před sluncem? UV filtry, beta-karoten a sladkovodní řasy!

Moderní UV filtry, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas – to je kombinace, kterou obsahuje nejžhavější novinka v prevenci proti slunečnímu záření – nový Essenté Ochranný krém SPF 30.

Pokožku je dnes potřeba velmi intenzivně chránit nejen před buněčným poškozením způsobeným UVA/UVB zářením, ale také před jinými druhy elektromagnetického záření, jako je Wi-Fi nebo modré světlo. “Dlouho jsme proto vyvíjeli přípravek, který toto vše zajistí a nakonec jsme zvolili kombinaci moderních UV filtrů, speciální směs beta-karotenu a karotenoidů ze sladkovodních řas. K tomu jsme přidali extrakt z rozmarýny a vitamín E, které společně chrání buňky před oxidačním stresem, posilují kožní bariéru a zabraňují tak předčasnému stárnutí pokožky. Obsažený olej z katránu etiopského a panthenol pak pleť zklidňují, hydratují a dodávají jí hebkost,” říká Denisa Jasinská, zakladatelka české kosmetické značky Essenté, která využívá nejnovější vědecké poznatky z oblasti kosmetologie a dermatologie. Nový Essenté Ochranný krém SPF 30 je navíc unikátní tím, že má na pleti matující efekt. Koupíte ho na Moje.essente.cz za 640 Kč.

Použití: Essenté Ochranný krém SPF 30 je díky obsahu aktivních látek vhodný i jako běžný denní krém v letních měsících, protože se dokonale postará o veškeré potřeby pokožky.

Krém naneste na pleť před zahájením slunění – rovnoměrně a v množství jedné čajové lžičky.

Tip odbornice: “Pokud chcete pokožku skutečně dobře ochránit, nanášejte krém s patřičným SPF faktorem každé dvě hodiny a vždy, pokud jste jeho ochrannou vrstvu poškodili zvýšeným pocením, koupáním či po osušení ručníkem. Rozhodně se pak také vyvarujte prudkému slunci v poledních hodinách,” radí Denisa Jasinská.

Zdroj a foto: Essenté

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *