Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Výzva pro Táňu Pauhofovou v seriálu Vytoč mého agenta: Setkání na place s bývalou láskou a přiznání skutečné fóbie

Televize Prima uvede 14. dubna čtvrtý díl nového seriálu Vytoč mého agenta. V něm si samu sebe zahraje slovenská herečka Táňa Pauhofová. Natáčení seriálu pro ni znamenalo nejen odhalení jejího soukromí, ale také setkání s dávnou láskou, slovenským hercem Tomášem Maštalírem. Její bývalý partner získal v seriálu jednu z hlavních rolí, hereckého agenta Mariana. Co z jejího života odráží seriál? A jak bývalí partneři zvládají spolupráci před kamerami?

Unikátnost seriálu Vytoč mého agenta spočívá v tom, že v něm epizodní hvězdy hrají samy sebe a do scénáře se propisují jejich reálné zkušenosti.Táňa Pauhofová se stejně jako ve skutečnosti musí popasovat se skloubením rodinného života s batoletem a kariérou. „Ano, to znám, ale já to řeším trochu jinak. Přece jen je toto komediální seriál a můj život ne vždy připomíná komedii. Někdy spíš tragikomedii. Řeším jiné věci, tady jsem taková bio, ezo, ve skutečnosti to snad až tak nemám. Ale proto hraju Pauhofovou, aby si diváci mohli povídat o tom, co z toho je pravdivé, a co ne,“ naznačuje Táňa Pauhofová. „V příběhu jsou nějaké drobné paralely, jako třeba fóbie z úřadů nebo fóbie z telefonování. To sedí, ale i přesto je to stále role, kterou hraju. Hraju herečku Táňu Pauhofovou, která se po mateřské snaží opět dostat do pracovního koloběhu a kromě toho má opletačky s úřady. Jde o to, jestli to její agent dokáže šikovně vyřešit,“ popisuje svoji úlohu v seriálu Táňa Pauhofová.

Svým odporem k telefonování je pověstná. Telefony ani v reálném životě zásadně nezvedá, dokonce tvrdí, že z nich má fóbii. I to se propsalo do scénáře seriálu. „Asi jsem o tom tak dlouho mluvila, nebo možná se mi někdo tak dlouho nemohl dovolat, až si řekli, že když už budu hrát Táňu Pauhofovou, dají to do příběhu,“ říká pobaveně slovenská kráska.

Stejně jako v seriálu i ve skutečnosti má herečka svého hereckého agenta, respektive agentku. Mít agenta mi umožňuje soustředit se opravdu jen na svoji práci, a ne na tyto věci mimo, které zase baví agentku a zvládá je perfektně. Řeší i produkční záležitosti, smluvní věci. Nemusím brát ty telefony a nemusím se handrkovat o peníze. To teda přiznávám, že by mi moc nešlo. Umím se bít za ostatní, ale za sebe ne,“ přiznává Pauhofová.

Zatímco ve skutečnosti je její agentkou současně i její velmi dobrá kamarádka Petra Svarinská, v seriálu agenta hraje hereččin bývalý partner Tomáš Maštalír. Jak to bývalým milencům před kamerou funguje? „Tomino je perfektní. Znám ho jako laskavého člověka. Moc ráda s ním pracuji. Opravdu se dobře a dlouho známe, máme se ale také velmi rádi, rozumíme si a jsme si blízcí. Myslím, že to je i pro projekt win-win situace, když se v něm střetnou herci, kteří se mají rádi a baví je spolu hrát. A to se nám stalo,“ tvrdí Pauhofová.

ROZHOVOR S TÁŇOU PAUHOFOVOU
Táňo, jaká je vaše úloha v tomto seriálu?
Hraju herečku Táňu Pauhofovou, která se po mateřské snaží opět dostat do pracovního koloběhu a kromě toho má opletačky s úřady. Jde o to, jestli to její agent dokáže šikovně vyřešit.

Mohlo by se zdát, že hrajete samu sebe…?
To bych neřekla. Hraju sice Táňu Pauhofovou, ale myslím si, že to nejsem já. V příběhu jsou nějaké drobné paralely, jako třeba fóbie z úřadů nebo fóbie z telefonování. To sedí, ale i přesto je to stále role, kterou hraju.

Vaše fóbie z telefonování je už tak pověstná, že se dostala i do seriálu?
Asi jsem o tom tak dlouho mluvila, nebo možná se mi někdo tak dlouho nemohl dovolat, až si řekli, že když už budu hrát Táňu Pauhofovou, dají to do příběhu.

Ještě jedna poměrně zásadní paralela by se ve vašem příběhu dala najít. A sice skloubení kariéry s péčí o miminko…
Ano, to znám, ale já to řeším trochu jinak. Přece jen toto je komediální seriál a můj život ne vždy připomíná komedii. Někdy spíš tragikomedii. Řeším jiné věci, tady jsem taková bio, ezo, ve skutečnosti to snad až tak nemám. Ale proto hraju Pauhofovou, aby si diváci mohli povídat o tom, co z toho je pravdivé, a co ne. Ideálně by si to ale neměli spojovat. To by mohlo být poměrně nebezpečné. Já si myslím, a doufám, že moje agentka se mnou ve skutečnosti nemá takové starosti.

Vaší dcerce není ani rok. Nyní kvůli natáčení seriálu Vytoč mého agenta přejíždíte z Bratislavy do Prahy. Jak to zvládáte?
Velmi dobře. Mám tu jen pár natáčecích dní, to se dá zvládnout. Je tady se mnou manžel i tchyně a jsme skoro stále spolu.

V seriálu se kvůli roli musíte naučit pole dance a rozhodnout se, jestli na několik měsíců opustíte své malé dítě a odletíte točit do Kanady. To si umíte představit?
Umím si představit, že bych se učila pole dance, to ano, už jsem se kvůli rolím učila a stále se učím různé bizarnosti – od skákání s padákem po krasobruslení. Ale odjet na několik měsíců s tak malým dítětem, nebo dokonce bez něj, to si představit v žádném případě nedokážu. Nemohla bych jít do projektu, který by znamenal, že budu muset být dlouhodobě bez dcery. Je ještě malinká, a i když jsou s manželem perfektní dvojka, já mám separační úzkost. Kvůli sobě bych to nezvládla.

Pardon, skákala jste s padákem? Proč se raději nenecháte zastoupit, vždyť to je naprosto běžné…
No, to v tom případě nebylo možné.

V jakých situacích se necháváte zastupovat?
Už se to dlouho nestalo, ale samozřejmě bych využila dubléra na závažnější kaskadérské scény. Ani nejde o to, že bych si to nechtěla zkusit, já bych nejraději byla u všeho a všechno si sama vyzkoušela, tedy alespoň tehdy, pokud bych cítila, že to zvládnu. Jsem poměrně akční. Ale nebývá to možné produkčně. Přece jen je potřeba dávat pozor, aby se herci nic nestalo, protože v opačném případě bychom dotočili. A to si žádná produkce nechce a nemůže dovolit, a proto to raději dělají profíci.

A pole dance je ve vašich očích pohoda?
To rozhodně není. Nikdy v životě jsem to nezkoušela, obdivuji to a mám z toho respekt. V tomto projektu je ale Pauhofová trdlo a nemá jí to jít. A to, aby mi to nešlo, mi právě půjde perfektně.

To musel být zajímavý první telefon od produkce: Máme tady pro vás roli, hrála byste samu sebe, takové trdlo… Jak toto namlouvání probíhalo?
No… Dostala jsem scénář, přečetla si ho, pobavila jsem se u něj a řekla jsem si: Proč ne? Člověk by si ze sebe měl umět trošku vystřelit, mít nad sebou nadhled a nebrat se až tak smrtelně vážně.

Tento seriál je především o vztazích herců s jejich hereckými agenty. Jak těžké to s vámi má vaše skutečná agentka?
Podle mě to má se mnou perfektní. Když jí zvednu telefon… (smích) Mám jednu agentku, Petru Svarinskou, už dlouhé roky, a už to vlastně není jen agentka, ale opravdová kamarádka. Je fantastická.

Myslíte si, že je dnes už nutností mít agenta?
Nevím. Asi si nemyslím, že by to v našich zeměpisných šířkách bylo nevyhnutelné. Jiné je to ve světě. Ale mně to například velmi pomáhá v rámci skloubení času a různých povinností, protože člověk má těch projektů víc. Agent řeší i produkční záležitosti, smluvní věci. Nemusím brát ty telefony a nemusím se handrkovat o peníze. To teda přiznávám, že by mi moc nešlo. Umím se bít za ostatní, ale za sebe ne. Mít agenta mi umožňuje soustředit se opravdu jen na svoji práci, a ne na tyto věci mimo, které zase baví agentku a zvládá je perfektně.

V seriálu je vaším agentem Tomáš Maštalír. V seriálu je velmi neústupný a tvrdý vyjednavač. Vy se znáte velmi dobře, a tak můžete prozradit, jaký je ve skutečnosti?
Tomino? Perfektní! Znám ho jako laskavého člověka. Moc ráda s ním pracuji. Opravdu se dobře a dlouho známe, máme se ale také velmi rádi, rozumíme si a jsme si blízcí. Myslím, že to je i pro projekt win-win situace, když se v něm střetnou herci, kteří se mají rádi a baví je spolu hrát. A to se nám stalo.

Více o seriálu Vytoč mého agenta: Co o hercích nevíme, ale oni a jejich herečtí agenti prožívají každý den? Seriál Vytoč mého agenta vypráví komediální příběhy z castingové agentury. V té je každý den plný pracovních i lidských nástrah: snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se často pletou do pracovních záležitostí – to vše musí tým agentury zvládnout, a obstát tak každý den v boji, který s sebou přináší mnoho absurdních a komických situací, stejně jako dojemných momentů a opravdových lidských dramat. Jedinečnost celého projektu doplňuje velmi zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe.

Call My Agent nebo, chcete-li, Dix Pour Cent posbíral ve světě řadu prestižních cen a desítky nominací. Získal Globy za nejlepší televizní film i za nejlepší herecké výkony, má Mezinárodní cenu Emmy Awards za nejlepší komedii a celou řadu cen filmové a televizní kritiky.

Režie: Michal Blaško, Jakub Machala
Kreativní vedení projektu a dramaturgie: Alice Nellis
Kreativní producent FTV Prima: Jana Skořepová
Projektový producent FTV Prima: Pavel Vyhnalík
Producent projektu: Gordon Lovitt (Now Productions)
Šéfproducenti FTV Prima: Lucia Kršáková, Lenka Hornová

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *