Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Hrabě Monte Christo – nové zpracování láká první ukázkou

Nové filmové zpracování mistrovského literárního díla spisovatele Alexandra Dumase staršího Hrabě Monte Christo představuje první ukázku.

S úctyhodným rozpočtem 43 milionů eur se režie a tvorby scénáře ujali zkušení Alexandre de La Patelliére a Matthieu Delaporte, kteří v roce 2023 oslnili diváky dvoudílnou adaptací Třech mušketýrů (D’Artagnan, Milady).

Hlavní roli temného mstitele ztělesnil Pierre Niney, který má na svém kontě Césara za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu Yves Saint Laurent. Do českých kin se snímek dostane 27. 6. v titulkované i v česky dabované verzi. Distributorem je společnost Bioscop.

Synopse:

Marseille, 1815. Mladý lodní důstojník Edmond Dantes zažívá nejšťastnější obdobní svého života. Má se stát kapitánem a konečně se oženit s láskou svého života, krásnou Mercedes. Jeho úspěch ale u mnohých vzbuzuje žárlivost. Edmond se stává obětí zákeřného plánu. Ze dne na den je bez soudu uvězněn v kobce pevnosti If, bez naděje na propuštění. Jediný, s kým může Edmond mluvit, je Abbé Faria, vězeň z vedlejší kobky. Abbé se stává Edmondovým přítelem a učitelem. Před smrtí mu Abbé svěří tajemství o ztraceném pokladu. Po dlouhých čtrnácti letech utrpení, zoufalství a beznaděje se Edmondovi podaří uprchnout a najít poklad ukrytý na ostrově Monte Christo. Jediné, po čem Edmond Dantes touží, je zúčtovat se všemi, kteří ho zradili. Nyní, vyzbrojen obrovským majetkem, se bez slitování vydává na cestu pomsty…

Foto: Bioscop

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *