Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Místo jednorázové tašky designovka. Plátěnka Natoo je více než merch

Řetězec bister Natoo si na jaro připravil nový merch, který kombinuje styl a ekologii. Designová plátěná taška poslouží jako náhrada za jednorázové igelitky, praktický pomocník do města i vkusný módní doplněk. Ilustrace, která plátěnku zdobí, pochází z dílny české grafičky.

Johana Schröder Koliandrová je česká grafička a designérka. V rámci své činnosti se zajímá také o ekologii a přírodu, což jsou témata, která k řetězci Natoo neodmyslitelně patří. Originální ilustraci vytvořila v barvách značky. Na světlém pozadí dominuje zelená a tlumená béžová. Uklidňující kombinaci podtrhují detaily v oranžovém odstínu.

Plátěné tašky jsou vyrobené ze stoprocentní bio bavlny. Skvěle nahradí jednorázové tašky a můžete je použít opakovaně, nejen k odnosu jídla. Zároveň jde o designový merch pro zákazníky a příznivce Natoo. K dostání jsou na všech pobočkách, jde však o limitovanou edici a na prodej je omezený počet kusů. Pokud chcete mít jistotu, že vám stylová plátěnka neuteče, je lepší ji zakoupit dříve než později.

Natoo se zaměřuje na zdravé a ekologické stravování. K jeho filosofii patří také používání co nejvíce lokálních surovin a produktů českých dodavatelů. Můžete si v něm dopřát nápadité bowls, lahodné wrapy, saláty a sendviče, domácí ledové čaje, smoothie a mnoho dalšího. Také zde pořídíte kvalitní veganskou a vegetariánskou stravu. Kvalita je spolu s udržitelností jednou z nejdůležitějších hodnot Natoo.

Heslo firmy zní „Healthy all the way“, doslova přeloženo „zdravě po celou cestu“. Není překvapení, že právě tento slogan najdete i na nové plátěné tašce Natoo.

Plátěná taška je nadčasová záležitost. Trendy a módně působí prostě pořád. Takovou tašku využijete při nákupu, na cestě i na pikniku s přáteli a může vám sloužit i mnoho let. Neváhejte a vykročte do nadcházejícího léta s praktickou, udržitelnou a stylovou plátěnkou!

Pobočky Natoo najdete na pražském Hlavním nádraží a na obou terminálech Letiště Václava Havla.

Zdroj a foto: Natoo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *