Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Tomáš Vaněk s Monikou Sommerovou seznámí diváky s klasickými, operetními i muzikálovými skladbami

Herec a zpěvák Tomáš Vaněk připravuje společně s kolegyní Monikou Sommerovou koncert plný klasických, operetních i muzikálových písní. Po úspěšných koncertech, které Tomáš v minulosti pořádal, se rozhodl nabídnout divákům tentokrát i klasický repertoár, a to k příležitosti roku české hudby 2024, kdy slavíme 200 let od narození Bedřicha Smetany.

Právě od tohoto autora zazní na koncertech nádherné klasické melodie, stejně tak jako skladby od Antonína Dvořáka.

Dále se diváci mohou těšit na melodie z operety Mamzelle Nitouche a samozřejmě nejslavnější muzikálové árie nejen českých autorů, například od Karla Svobody, ale také světové hity z muzikálů Fantom opery nebo Les Misérables – Bídníci, ve kterém oba zpěváci aktuálně účinkují.

Pěvecky náročný a úchvatný repertoár dramatických, romantických, ale i humorných skladeb na piano doprovodí klavíristka Kristina Brachtlová.

Poprvé budou moci tento koncert zhlédnout zájemci z Jihlavy, a to 23. 5. od 19.00 na Malé scéně DKO Jihlava. Další koncert se odehraje 31. 5. od 19.00 v Kafé Ořech v Mnichově Hradišti, kde Tomáš navazuje na tradici svých vánočních koncertů.

Tomáš Vaněk a Monika Sommerová – Koncert k roku české hudby 2024

Čtvrtek 23. 5., Jihlava, DKO, Malá scéna, 19.00
Pátek 31. 5., Mnichovo Hradiště, Kafé Ořech, 19.00

Vstupenky: https://www.smsticket.cz/?query=van%C4%9Bk

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *