Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Letní plavková výzva Fitshaker začíná již 6. května

První květnové pondělí spustí online fitko Fitshaker oblíbenou letní výzvu, která potrvá až do začátku letních prázdnin. Výzva tradičně propojuje cvičení a správné stravování a klade důraz i na dlouhodobé udržení motivace. Provázet jí budou ti nejlepší fitness trenéři, mezi nimi Zuzka Klingrová, Veronika Jandová, Jan Caha, Lenka Velínká a další. Speciálním hostem bude tentokrát výživový odborník Michal Páleník, známý z televizní show o hubnutí.

V čem letní výzva spočívá?
Letní plavková výzva Fitshaker 2024 je komplexní program zaměřený na posílení těla, zlepšení kondice a podporu zdravého životního stylu. Každý účastník obdrží tréninkový plán, stravovací doporučení a motivaci od profesionálních trenérů. Zároveň získá i přístup do skupiny na Facebooku s téměř 50 tisíci členy, ve které najde ideální prostor pro podporu či sdílení radosti ze svých úspěchů s dalšími účastníky výzvy.

„Stěžejní součástí naší výzvy jsou pravidelná každodenní cvičení do 30 minut, díky nim, a nejen, mohou ženy dosáhnout určité fyzické proměny. Budeme sdílet i příběhy žen, které ušly obrovský kus cesty a dosáhly nádherné proměny. Ty se také podělí o velké množství praktických rad a zkušeností,“ říká Lucia Švaral, trenérka a spoluzakladatelka Fitshaker, úspěšné platformy pro domácí cvičení kladoucí důraz nejen na pravidelný pohyb, ale i celkový zdravý životní styl. A dodává: „Fyzická proměna ale není naším primárním cílem. Tím stále je a zůstane především to, aby se ženy cítily lépe. Fitshaker tento rok slaví již 10. narozeniny. A my jsme pyšní na to, že jsme za tu dobu pomohli tisícům žen získat sebevědomí a najít zdravý životný styl, dodává Lucia.

Výzva pro začátečníky i pokročilé
Všechna cvičení budou nově dostupná ve dvou úrovních, zvlášť pro začátečníky, kteří se cvičením teprve začínají nebo delší dobu necvičili, a zvlášť pro pokročilé, kteří cvičí pravidelně a vyžadují náročnější tréninky. V jednotlivých programech budou provázet Zora Czoborová, Fredy Ayisi, Hanka Kynychová a další špičkoví trenéři. Připraveny jsou intervalové tréninky, které parádně zrychlují metabolismus a zlepšují kondici, ale i silové tréninky pro zformování problematických partií. To vše doplní pomalejší oddechová cvičení, vhodná na regeneraci organismu.

Stravovací návyky a jejich změna krok za krokem
Neděle budou věnovány výživě a správným návykům ve stravování. Touto problematikou bude provázet výživový expert ze známé televizní show o hubnutí a autor knižního bestselleru Vystupte z kolotoče diet Mgr. Michal Páleník. V chystaném živém webináři bude možné položit mu dotazy i napřímo. V rámci výzvy získají účastníci navíc i hodnotné bonusy v podobě receptů, jídelníčků či doporučeného nákupního seznamu od Michala Páleníka.

Jak se do výzvy zapojit?
Fitshaker Výzva do plavek 2024 odstartuje v pondělí 6. května a potrvá 60 dní. Videa budou dostupná v aplikaci, na webu i na chytré televizi. Pro zapojení do výzvy je třeba mít aktivované členství Fitshaker. Na výběr je roční, tříměsíční nebo měsíční členství Premium (249 Kč/měsíc) či VIP (599 Kč), které je možné kdykoli zrušit. Část výtěžku z registrací půjde na léčebné výlohy malé Niny, která se potýká s dětskou mozkovou obrnou.

Zdroj a foto: www.vyzvadoplavek.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *