Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Program SPOLUbydlíme spuštěn. VAFO podpoří veřejně prospěšné projekty částkou 2 500 000 korun

Výrobce superprémiových krmiv pro domácí zvířata VAFO oznamuje spuštění nového ročníku grantového programu SPOLUbydlíme. V letošním ročníku je cílem podpořit minimálně 30 projektů, které mají pozitivní dopad na okolí největších domácích výrobních závodů v Chrášťanech a v Číčenicích. Částka 2 500 000 korun půjde na lokální veřejně prospěšné projekty. Žadatelé o grant se mohou přihlásit na webu https://www.grantyvafo.cz/.

Těší nás, že jsme v minulých ročnících zaznamenali rostoucí zájem o spolupráci s naší společností, proto bych byla ráda, kdybychom v letošním roce mohli podpořit minimálně 30 projektů. Ve VAFO se intenzivně věnujeme udržitelnému podnikání a rádi bychom tento směr promítli i do grantového programu, proto se budeme snažit více podporovat projekty zaměřené na ekologii a udržitelnost,“ uvedla Karolína Čápová, ředitelka vývoje produktů ve společnosti VAFO.

Žadatelé o podporu projektů grantovým programem VAFO SPOLUbydlíme se mohou hlásit od začátku dubna na webu www.grantyvafo.cz.

Zdroj a foto: VAFO 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *