Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zdeněk Pohlreich zase perlí – nejlepší hlášky z dílu 5.

Jak bude komentovat snahy o výhru a posun do dalšího kola Zdeněk Pohlreich v dalším díle? A chtěli byste být na místě soutěžících, když komentuje jejich snahu o přípravu dokonalého jídla? Spíš ne, protože šéf pro ostrou hlášku, která může člověka pořádně rozhodit, nechodí daleko. Jak sám tvrdí, nikdo ho nechce za hodného, takže do své role kata pořádně šlape. Zde jen malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit v sobotu v pořadu Česko na grilu:  

„S.re mě, že se z vegetariánství dělá takové náboženství,“ podotkne Zdeněk, když se svěřuje, že má vegetariánské pokrmy rád, ale…

„Hlavně se mi tu nehádejte, už to přestává být zábavné,“ pronese šéf u stolu Jany a Romana, na které má trochu pifku. „Ty kuličky musí být dochucený až do prdele. Na to myslete, až budete dělat cizrnové kuličky,“ podotkne ještě k soutěžícím.

„Jéje, tady někomu teče do botiček. Vy jste z toho zadání vyplašení jak žába před bouřkou,“ směje se Martinovi a Jirkovi.

„Chovej se slušně k mámě, vzpomeň si, kdo ti utíral prdel, když jsi byl malej,“ napomene Davida, který neustále vyjíždí po Vieře.

„Co takhle moravské gazpacho? Slivovica s chlebem…“ Objeví se tenhle pokrm, který Zdeněk navrhuje v menu Dannyho a Daniely?

„Vždycky když něco děláte, v závěru hoříte v jednom plameni. Svoje peníze bych na vaše sushi fakt nevsadil,“ okomentuje práci Rity a Jeany.

„Ono to neklouže do krku, ta fašírka. Je to takovej dušan,“ okomentuje suché jídlo Davida a Viery.

„Tohle je trochu tlapa food,“ ohodnotí velikost porcí, které při zadání finger food servírují Martin a Jirka.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *