Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Raiffeisen – Leasing získal ocenění Tichá firma

Společnost Raiffeisen – Leasing byla pro svou dlouholetou podporu neziskové organizace Tichý svět – chráněná pracoviště odměněná oceněním Tichá firma. Neziskové organizaci propojující světy slyšících a neslyšících již řadu let pomáhá koupí výrobků, jejichž výtěžek se vrací zpět do chodu organizace.

Nezisková organizace Tichý svět se věnuje osobám se sluchovým postižením, kterým poskytuje všestrannou podporu v podobě sociálních služeb, které jim ulehčují začlenění do společnosti. Každoročně uděluje také ocenění Tichá firma jako výraz poděkování a uznání za vytváření bezbariérového prostředí pro neslyšící spoluobčany.

Titul Tichá firma nově získala společnost Raiffeisen – Leasing, která již řadu let nechává v chráněných pracovištích Tichého světa vyrobit netradiční diáře. Finanční prostředky získané z prodeje putují nejen zaměstnancům, kteří kalendáře vytvořili, ale i do dalšího rozvoje služeb a projektů na podporu neslyšících v celé organizaci.

Ocenění z rukou ředitelky Tichého světa paní Marie Horákové a ředitele chráněných pracovišť Jiřího Ullricha převzala paní Jana Blažková, marketingová manažerka Raiffeisen – Leasing. „Diáře jsou ideální příležitostí, jak podpořit neslyšící a současně získat unikátní dárek z recyklovaných materiálů pro naše klienty, obchodní partnery i zaměstnance,“ osvětluje smysluplnost podpory Jana Blažková.

Zdroj a foto: Společnost Raiffeisen – Leasing

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *