Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Bojujeme za zdravé sebevědomí: Příběh Nadace EGO, která mění život dětí v dětských domovech v krásnější

“Když něco opravdu chceme, dokážeme to,” říká Renáta Netušil, zakladatelka Nadace EGO. Jaké podpory se mohou děti v dětských domovech těšit?

V dětských domovech, kde mladé osobnosti hledají vlastní cestu, jsou skryta neuvěřitelná nadání a sny. Avšak cesta k jejich uskutečnění je často plná překážek. Proto Nadace EGO podporuje sebevědomí těchto dětí, kterým nabízí cestu k jejich reálným snům a to díky netradičním zážitkům.

Mezi poslední projekty, kterými Nadace EGO dopřála dětem z dětského domova netradiční zážitky, bylo otevření největší golfové destinace v České republice – 55 Holes Golf Destination. Součástí akce byly charitativní aktivity ve spolupráci s touto nadací a celkový výtěžek bude následně předán Dětskému domovu v Čeladné.

Během golfového turnaje se uskutečnily zajímavé sázky se španělským trenérem světové úrovně Gonzalem Sánchezem, přičemž “prohrané” částky každého účastníka putovaly na podporu dětského domova v Čeladné. Večer pak pokračoval aukcí s velmi zajímavými dary, mezi nimiž byl i obraz od Renáty Netušil, fotbalový dres Marka Jankulovského či disk z Formule 3, stáje Effective Racing. Dražba byla úspěšná, dětem z místního dětského domova Čeladná přispěla částkou 80.000 Kč.

Ale co je důležitější než peníze, jsou samotné zážitky. Renáta Netušil se již během dne věnovala dětem z dětského domova v Čeladné. Kromě povídání a prozkoumávání prostředí golfu, měly děti možnost vyzkoušet si odpal na driving range s profesionálním trenérem. Pro mnohé z nich to bylo poprvé, co měli příležitost zahrát si tento sport, a bylo dojemné vidět, jak si tento netradiční zážitek užívali. Mimo golfovou zkušenost si děti během hry povídaly s významnými osobnostmi akce a díky těmto setkání se dozvěděly zajímavé informace z různých profesí.

Proč právě Nadace EGO? “Za poslední roky jsem prošla mnoha životními výzvami a naučila se pracovat na své osobnosti. Vím, jak důležité je mít zdravé sebevědomí a jak nesmírně nezbytné je věřit sám v sebe. Proto jsem se rozhodla věnovat svůj čas a energii podpoře dětí v dětských domovech,” vysvětlila Renáta Netušil.

Nadace EGO probouzí emoce, podporuje a věří. Plní sny a pomáhá tam, kde vše začíná – v dětských snech. I vy se můžete stát součástí dalších projektů, které budují zdravé sebevědomí.

Chcete pomoci? Podpořte dětské osobnosti, které neměli takové štěstí jako my. Navštivte webové stránky www.nadaceego.cz načtěte QR kód a pošlete libovolnou částku na uvedený transparentní účet 2002707690 / 2010. Obratem se s vámi Nadace spojí a zašle potvrzení o daru.

Foto: Nadace EGO, Renáta Netušil v šatech PONER 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *