Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nová příchuť oblíbeného pivního mixu BirGo 

Po úspěšném uvedení prvních variant BirGo, oblíbeného nealkoholického beermixu,  rozšiřuje největší středoevropský výrobce nealkoholických nápojů Mattoni 1873,  společně s národním pivovarem Budějovický Budvar své portfolio o další novinku. Na  trh přichází BirGo Cedrata, které je odpovědí na rostoucí poptávku spotřebitelů po  nových osvěžujících chutích. 

Unikátní kombinace 

Značka Mattoni využila své bohaté zkušenosti s chuťovými preferencemi spotřebitelů  a novou chuť pečlivě vyladila. Vedle již zavedených oblíbených mixů příchutí se tak  nyní BirGo objevuje i v unikání variantě Cedrata. Tato novinka spojuje vyváženou chuť  nealkoholického piva od Budvaru s osvěžujícím nádechem citrusů. Nová příchuť  přináší nezaměnitelný zážitek, který kombinuje typickou hořkost s jemně sladkou,  osvěžující chutí. 

Inovace a tradice v jednom  

Vyšší podíl pivní složky a komplex vitaminů B nejenže osloví milovníky nealko piv, ale  také ty, kteří hledají zdravější alternativu klasických slazených nápojů. Hořkost  nealkoholického piva vyžaduje speciální kombinace chutí i jejich intenzitu. Experti z  Mattoni a Budvaru proto společně vytvořili recepturu, která sladkost a hořkost  harmonicky propojuje. S nižším než obvyklým obsahem přidaného cukru (pouhé 4,1 g  na 100 ml) a bez přidaných konzervantů či barviv, tento beermix zároveň reaguje na  požadavky pro zdravý životní styl spotřebitelů.  

BirGo Cedrata je v obchodech k dostání od 1. dubna a je připraveno zaujmout nejen  stávající fanoušky produktu BirGo, ale přilákat i nové zákazníky, hledající nevšední  chuťové zážitky.  

Doporučená maloobchodní cena BirGo Cedrata je 23,90 Kč.

Zdroj a foto: Mattoni 1873

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *