Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

PORT OF STARS LIGHT MATTER – Kolekce 12/2024

Nová kolekce si pohrává s rozmazanými odlesky světla a transparentností. Zkoumá polohy mezi romantickým a složitým, smyslným a přesto intimním, čerpá inspiraci z obrazů elegantních a plačících žen v Paříži kolem roku 1910, které vytvořila plodná umělkyně Marie Laurencinová. Tato umělecká díla nám připomínají subtilní povahu ženského odporu vůči status quo a to, jak v jemných náznacích přetrvává skrytá síla.

Dokonalé kousky s rafinovanými detaily, které v určitých polohách působí lehce svůdně, působivá transparentnost hedvábných látek, hlubší véčkové výstřihy, zakryté rozparky nebo průstřihy v pase, které hravě odhalují kousky pokožky – vše působí dojmem lehkosti. Tato kolekce si propůjčuje inspiraci od romantiků, kteří oslavovali krásu žen a odhalovali jejich sílu prostřednictvím subtilních póz a bohatosti oděvů. Vrstvu po vrstvě vznikl příběh, který s jednoduchostí a nonšalancí redefinuje krásu. V centru kolekce stojí šaty. Těšit se můžete na nové designy, které předvádějí ženskost v originální podobě, v kontextu surového materiálu a modernity.

Šaty Raw – těžké a jednoduché. Jsou vytvořené z celé délky látky a jejich design připomíná plátno. Model drží pohromadě kroucený pruh látky v partii zad. Ať už ve variantě ze surové lněné směsi nebo žerzeje, tento design jednoznačně povznáší estetiku značky.

Šaty Astrid– v této sezóně se skládaný model Astrid představuje jako dokonalé dílo z šesti metrů kreše. Šaty jsou bohaté a dýchají romantikou, jsou jako sen ve snu.

Šaty Tunic V – kdyby mohla být nekomplikovanost vyjádřena prostřednictvím designu a formy, pak by byl tento kousek dozajista její interpretací. Záplava pistáciové viskózy působivě padá, zahaluje tělo a elegantně zdůrazňuje jeho formu. Jemnost kousku podtrhuje skrytý rozparek.

Šaty Robe – tento model pohybující se na hranici mezi županem, šaty a dokonce i letním kabátem se hodí pro nejrůznější příležitosti a možnosti stylingu. Jeho síla spočívá v jednoduchosti.

Šaty June – model z okouzlujícího hedvábí nebo lehké bavlněné směsi zaujmou jemnými sklady na předním díle. Díky skryté šňůrce v pase můžete snadno upravit jejich formu, od oversized až po přiléhavou. Model vzdává hold módě z prvních dvou dekád 20. století.

Zdroj a foto: Port of Stars

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *