Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

SISLEY PARIS představuje revoluční novinku: Balzám na rty Sisley PHYTO-LIP BALM

Novinkav péči o rty od značky Sisley Paris, kterou je Sisley PHYTO-LIP BALM. Tento produkt je nepostradatelným doplňkem pro všechny, kdo touží po nádherně svěžích rtech s dokonale zářivým finišem. Krémová a zklidňující textura působí jako balzám, rty jsou po aplikaci viditelně vyhlazené, definované a prostě neodolatelné.

Dle zvolené varianty můžete nechat vyniknout přirozený lesk nebo si pohrát s barvami, které nejlépe ladí k vašemu tónu pleti či aktuální náladě. PHYTO-LIP BALM přinese vašim rtům okamžitou a dlouhotrvající hydrataci a zklidnění a dlouhodobě vyživují ochrannou péči díky obsahu bambuckého másla. Zamezuje také popraskání rtů díky ochrannému filmu derivátu vitamínu E. Bonusem navíc je hravé a atraktivní balení s bílo-zlatým zebřím vzorem v růžovém semišovém pouzdře, díky kterému se tento pečující klenot ve vaší kosmetické taštičce rozhodně neztratí.

Sisley PHYTO-LIP BALM bude v prodeji v butiku Maison Sisley Praha a na e-shopu sisley-paris.cz od 24. dubna 2024. Cena: Doporučená prodejní cena 1 305 Kč / 50,50 EUR

Dostupnost u partnerských sítí od 1.5.2024

TŘI JEDINEČNÉ ODSTÍNY
Tři unikátní odstíny, které jsou ideální pro ty, kdo preferují přirozený vzhled nebo potřebují vyvážit výraznější líčení se dokonale sladí s každým typem barvy pleti.

  • CLOUD je průhledný odstín s jemným leskem. Lze jej používat samostatně nebo jako základ pod rtěnku.
  • PINK GLOW má jemně hravý růžový odstín, který se mění podle pH pleti tak, že jeho zbarvení je jedinečné a vždy stvořené na míru.
  • CRUSH je odvážnější růžová barva, jež se na rtech rozplývá stejně jako akvarelový obraz.

Zdroj a foto: Sisley 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *