Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Sport

Kemp vítězů – AG Foods rozšiřuje spolupráci s českými sportovními legendami

AG Foods lídr v oblasti nápojových řešení, oznamuje rozšíření již třetí rok trvající spolupráce s Kempem vítězů, který pořádají české sportovní hvězdy Adam Sebastian Helcelet a Denisa Helceletová (Rosolová). Tento krok zdůrazňuje cíl AG Foods podporovat mladé sportovce a zdravý životní styl prostřednictvím přímého spojení s ikonami českého sportu.

„Jsme nadšeni, že můžeme podpořit Kemp vítězů a jeho poslání. Spolupráce s Adamem a Denisou, ale i dalšími sportovními legendami, umožňuje dětem získat cenné rady a inspiraci přímo od svých vzorů,” říká Jiří Jízdný, marketingový ředitel společnosti AG Foods.

V rámci Kempu vítězů, Adam a Denisa Helceletovi, oba olympijští atleti, předávají své zkušenosti a vášeň pro sport dětem z celé České republiky. AG Foods vidí v této spolupráci nejen možnost podpořit mladé talenty, ale také příležitost spojit se s předními osobnostmi českého sportu, čímž se zvyšuje povědomí o důležitosti aktivního životního stylu.

„Pro Kemp vítězů představuje partnerství s AG Foods nejen podporu v podobě kvalitních produktů pro naše mladé sportovce, ale také potvrzení společných hodnot, na kterých obě strany staví. Díky spolupráci s AG Foods můžeme dále rozšiřovat naši nabídku a zároveň udržovat vysokou kvalitu a výjimečný charakter našich programů. Toto partnerství nám umožňuje nadále inspirativně působit na mladou generaci a motivovat je k aktivnímu životnímu stylu, což je nyní důležitější než kdy jindy,“ doplňuje Adam Sebastian Helcelet, spoluzakladatel a výkonný ředitel Kempu vítězů.

Kemp vítězů letos dětem nabízí unikátní kombinaci sportovního tréninku, zábavy a vzdělávání, vše pod vedením špičkových atletů včetně patronů jako jsou bronzový oštěpař z MS Petr Frydrych, vítězka světového poháru v biatlonu Lucie Charvátová nebo olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Akce letošní rok probíhá v 17 městech Česka.

Zdroj a foto: www.kempvitezu.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *