Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Svatba jako z pohádky? Na zámku Dobříš prožijete nezapomenutelný sváteční den!

Svatební sezona se blíží. Váháte stále nad správným a osudovým místem, kde má váš “Den D” proběhnout? Zámek Dobříš nedaleko od Prahy je pro své pohádkové kouzlo tím pravým místem pro váš svatební obřad či celodenní svatbu.

Nabízí několik prostor: Zrcadlový sál – hlavní společenský sál s freskovou a štukovou výzdobou z 18. století. Sál, který je spojením vznešenosti a výborné akustiky. Svatební obřad může proběhnout také ve Francouzském parku, který je dotykem historie a romantiky s nádhernou rokokovou zahradní architekturou a sochařskou výzdobou z 18. století. Střídmější zdobené prostory nabízí bývalá zámecká Konírna.

V případě celodenní svatby je zámek pro veřejnost uzavřen a podle individuálních představ je svatebčanům na míru navrhnuta kompletní svatba včetně prostor, cateringu, květinové výzdoby, ohňostroje, v případě zájmu i prohlídky nové zámecké expozice. K dispozici je také ****hotel v zámeckém stylu s 10 dvoulůžkovými pokoji a romantickým svatebním apartmá.

V letních měsících bude otevřena nově zrekonstruovaná zámecká restaurace, jejichž služeb je také možné využít. Svůj nejkrásnější den můžete prožít v romantickém prostředí dobříšského zámku.

Více informací: Kateřina Doušová, tel. 721 443 384, dousova@zamekdobris.cz

Zdroj a foto: Zámek Dobříš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *