Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Ilustrátor Jindřich Čapek se proslavil po celém světě a nyní poctí svou návštěvou v improvizační talkshow 321Jedem!

Večer nabídne vhled do uměleckého procesu Jindry Čapka, od kresby tuší po fresku pro zámek v Kestřanech na Písecku. Můžete se těšit na zážitky z jeho fascinující kariéry a také osobního života, plného nevšedních momentů u nás i ve světě. Již v pondělí 13. května v Malostranské besedě se dozvíte mnohem více!

Jindra Čapek, ilustrátor a malíř svým talentem obohatil více než 70 knih. Stal se významnou postavou v oblasti výtvarného umění díky svému jedinečnému talentu a nadšení pro literaturu. Jeho kresby se staly nedílnou součástí mnoha významných literárních děl, jako jsou Pohádky tisíce a jedné noci, Šeherezáda či Pinocchio. Za jeho kariéru obdržel mnoho ocenění, mezi které patří i Zlatá stuha za celoživotní přínos české i světové ilustraci. Na konci minulého roku vyšla kniha Zdeňka Svěráka, Čerti nejsou, ve spolupráci právě s Jindrou Čapkem, který ji obohatil svými ilustracemi.

V roce 1969 emigroval s maminkou do Švýcarska, kde studoval v Curychu na uměleckoprůmyslové škole. O pár let později se začal orientovat na knižní ilustraci, zejména na dětské knížky a bajky. Tyto knihy byly přeložené do mnoha jazyků a proslavil se tak po celém světě. Nakonec se ale vrátil zpět do Čech a momentálně bydlí v Českém Krumlově.

Improvizační talk show
Kombinací tradiční talk show a dovedností improvizačního divadla vzniká jedinečný zábavný formát impro talk show s názvem 321Jedem! Tento pořad přináší divákům autentické a nepředvídatelné zážitky, které nejsou omezeny žádnými scénáři. Díky tomu se každý pořad stává pro publikum nejen zábavným, ale i interaktivním zážitkem.

Formát nejen pro improvizátory
321Jedem! není jen pořad pro improvizátory, ale je to zábavný formát, který má otevřené dveře pro všechny, kteří milují kreativitu, rychlé myšlení a spolupráci. Skvělí improvizátoři se spojují, aby vytvořili dynamické scénky s rychlým tempem a účastí hostů i diváků. Pokaždé je to novou výzvou a příležitostí pro vzrušující interakci, která nikdy nezklame. Tato show hostí všechny různé osobnosti, které jsou inspirativní a rády předají dál své příběhy a zkušenosti. Je to místo, kde každý může zkusit být v roli improvizátora a ukázat svůj talent ve spontánním komentování. Improvizaci v 321Jedem! si již vyzkoušeli například herci Jiří Lábus, Ondřej Vetchý, zpěváci Ivan Hlas a Michal Horák, cestovatel Ladislav Zibura, veslař Ondřej Synek, návrhářka Liběna Rochová či herečky Eva Holubová, Iva Janžurová, Ivana Chýlková a další.

Nenechte si ujít tuto příležitost být součástí večera plného spontaneity a uměleckého ducha. Společně s moderátorem večera Nikolou Orozovičem vám Jindra Čapek přiblíží své ilustrační umění a také překvapivé momenty své kariéry. Přijďte se pobavit a strávit nezapomenutelný večer již 13. května od 19 hodin v Malostranské besedě!

Účinkující:
Host: Jindra Čapek
Moderátor: Nikola Orozovič
Improvizátoři: Jana Pokorná a Martin Vasquez
Hudební doprovod: Václav Tobrman

Zdroj a foto: www.321jedem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *