Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nákupní tip: Jarní proměna s CureTape Beauty – omládněte díky kosmetickému tejpování

Přivítejte jaro se svěží a omlazenou pletí. Vrásky, rýhy, otoky či jizvičky po akné pomáhají vyhlazovat unikátní kosmetické tejpy CureTape Beauty, speciálně navržené pro citlivou pokožku obličeje a dekoltu. Díky jednoduché domácí aplikaci můžete výsledky pozorovat již po prvním použití.

Optimální je působení přes noc, kdy zatímco spíte, elastické kineziologické pásky napomáhají průtoku lymfy a krve, podporují schopnost regenerace a zajišťují liftingový efekt. Omlazení pleti bez chemických procedur či estetických zákroků? To je nový trend světového kosmetického průmyslu, který na český a slovenský trh přináší CureTape Beauty. Unikátní tejpy zcela neinvazivní formou vypínají pleť v oblasti očí, úst, na čele, tvářích, krku ale i dekoltu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, neobsahují latex a jsou 100% hypoalergenní. Spolu s obličejovou jógou dosahují maximálních výsledku. Pružná, zdravá a viditelně omlazená pleť, to je ta nejlepší jarní výbava každé ženy!

Prodejní cena jedné role tejpu o rozměru 5cm x 5m je 395 Kč.

Zdroj a foto: https://www.beautytape.cz/beauty/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *