Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: Královna – Kateřina Winterová poprvé ve dvojroli

V pondělí 29. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Královna. Poprvé se ve Specialistech objeví dvojrole, kterou si také premiérově ve své kariéře zahrála Kateřina Winterová, vedle ní se v zajímavé roli bezdomovce a bývalého úspěšného právníka objevila další známá herecká tvář – Alexej Pyško.         

Nedaleko bytu kapitána Kováře žije „Královna“ (Kateřina Winterová). Bezdomovkyně, kterou v okolí všichni znají a která má dokonce malý dřevěný přístřešek, kde přespává. Nikomu neubližuje, jen píše podivné básně, které za almužnu rozdává, a žije si ve svém vlastním světě. Jednoho dne ji Martin Kovář najde těžce zraněnou a přes přivolanou pomoc žena zemře. Ohledání ukáže, že za její smrtí stálo cizí zavinění, což spustí policejní vyšetřování. Jednak v jejím bezprostředním okolí, kde se pohybují další bezdomovci, jednak se kriminalisté snaží zároveň vypátrat „Královninu“ skutečnou totožnost a najít její případné příbuzné, včetně její sestry – dvojčete (Kateřina Winterová). Oba směry naznačují možné motivy potenciálního vraha.

Kateřina Winterová o své postavě: „Hraju dvě sestry, dvojčata. Vyšly ze stejných poměrů, každá ale dopadla v životě trochu jinak. Důvody, ale nechci prozrazovat, protože je to součástí zápletky. Je to pro mě velmi zajímavá zkušenost, protože jsem ještě nikdy dvojroli nehrála, navíc sestry, které jsou úplně stejné. Ale na druhou stranu i úplně jiné.“

Alexej Pyško si pochvaloval scénář dílu Královna, v němž hraje bezdomovce„Příběh této epizody Specialistů mě zaujal, protože je i trochu jemný a něžný. A navíc je z prostředí, které možná tak dobře neznáme a mnohdy ho hodně odsuzujeme. Ale i díky své postavě jsem zjistil, že ani tento svět není tak černobílý, jak se nám může zdát.“        

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *