Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Pražské Lázně Fénix – místo, kam se budete rádi vracet

Městské ambulantní Lázně Fénix jsou specialisté v oblasti lymfatického systému a hubnutí! Městské ambulantní lázně Fénix poskytují širokou škálu služeb týkajících se péče o tělo, a to ve smyslu manuálních i speciálních přístrojových masáží a dalších procedur zaměřených na úlevu od bolestí, krásu, hubnutí i relaxaci.

Pracují na bázi originálního konceptu, který je značně odlišuje od konkurence. Jedná se zejména o přístup a vnímání potřeb lidského organismu. V nabídce zákazníci najdou specializované masáže i doplňkové přístrojové procedury zaměřené na zdraví, krásu a relaxaci. Jejich specialitou jsou ovšem kombinované balíčky služeb, které jsou ověřenou letitou praxí doporučovány z důvodu komplexnosti a prokazatelně příznivějšího účinku na lidský organismus.

Poznejte kouzlo dokonalé relaxace na místě, kde se o Vás postarají od hlavy až k patě. Poskytují vám úlevu od bolestí, pomůžou s dlouhodobými projevy nedostatku energie, zregenerují vaše tělo a pomohou s odstraněním celulitidy, hubnutím a tvarováním postavy. Na květen si Lázně Fénix připravily mimořádnou akci s mottem „KRÁSNÁ A ŠTÍHLÁ STEHNA“ – program, který je určen právě na redukci celulitidy.

Ambulantní Lázně Fénix
Mezibranská 1367/21, 110 00 Praha 1
pouze pár kroků od metra Muzeum
Tel.: +420 774 027 580, +420 737 897 345
Email: laznefenix@gmail.com
Po – Pá: 8:00 – 20:00 (poslední klient v 18:00 hod.)

Text: Alexandra Hejlová, foto: Jana Tesaříková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *