Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Starbucks představuje nové letní menu a vytváří ho společně s vámi

Užijte si slunečné dny s novým letním menu v kavárnách Starbucks! Široká nabídka nových nápojů nabízí neuvěřitelnou škálu možností, ze kterých si každý může vytvořit nápoj přesně podle svých chuťových preferencí. Projevit svou individualitu se Starbucks je snadnější než kdykoli předtím. 

Baristé Starbucks pilně pracovali na vytvoření nového letního menu, kde hlavní roli hraje zákazník. Oblíbená značka nyní představuje největší letní spolupráci – Starbucks x You.

Ve Starbucks si můžete dopřát dokonalý letní zážitek díky zcela novému Crème Brulée Cream Cold Foam, krémovému nápoji s ledovou pěnou inspirovaný chutí oblíbeného francouzského dezertu. A co víc, tuto luxusní krémovou příchuť a pěnu můžete přidat do jakéhokoli ledového nápoje Starbucks, jako je Cold Brew nebo míchané nápoje Frappuccino®. Nebo můžete vyzkoušet jednu z nových variací, které již baristé vytvořili – Crème Brulée x Brown Sugar Frappuccino® a Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso.

Frappuccino® Crème Brulée x Brown Sugar kombinuje klasickou kávu Frappuccino® se sladkým sirupem z hnědého cukru a bohatou studenou pěnou s příchutí Crème Brulée. Pokud dáváte přednost nápoji z espressa, určitě vyzkoušejte Crème Brulée x Iced Brown Sugar Oat Shaken Espresso. Jemná chuť Starbucks Blonde® Espresso Roast namixovaná společně s hnědým cukrovým sirupem a ledem a zakončené bohatou studenou pěnou ochucenou Crème Brulée příchutí. To je chuť, které se prostě nedá odolat!

A je libo něco sladkého? Vyzkoušejte nový Crème Brulée Donut s vanilkovo-karamelovou náplní, vanilkovou polevou a ozdobený kousky čokolády a karamelu.

Zastavte se ve Starbucks a nastartujte se na přicházející letní sezonu.

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *