Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

ČSOB bude odměňovat klienty za aktivní využívání účtu 

Skupina ČSOB nabízí ode dneška výhodnější podmínky klientům, kteří ji používají jako hlavní banku pro své finanční potřeby. Zákazníci, kteří aktivně využívají účet a platí kartou, budou moci získat výhody v podobě bonusové sazby na spořicím účtu, odměny ke stavebnímu spoření či k investici a nižšího úroku u spotřebního úvěru a hypotéky. 

„V ČSOB chceme jít klientům naproti. Velice si vážíme toho, když u nás mají účet, na který si posílají příjem, platí naší kartou a využívají naše mobilní bankovnictví. Považujeme za férové, abychom těmto klientům nabízeli nejlepší podmínky u našich produktů a služeb. Děkujeme jim tím za to, že jsou s námi a že si nás vybrali jako svou hlavní finanční instituci. Vzhledem k šíři naší nabídky i dostupnosti jsme schopni se postarat o jejich veškeré finanční potřeby takzvaně pod jednou střechou. Navíc jsme jedinou bankopojišťovací skupinou na českém trhu. Umožňuje nám to propojovat svět bankovních a pojišťovacích služeb. Klientům, kteří aktivně využívají účet, tak do budoucna nabídneme výhodnější podmínky i v oblasti pojištění,“ uvádí Martin Jarolím, člen představenstva ČSOB a vrchní ředitel pro retail.

Výhody za aktivitu najdou klienti ve svém mobilním bankovnictví ČSOB Smart, prostřednictvím virtuální asistentky Kate a na webu csob.cz/vyhody. V aplikaci ČSOB Smart dotazem na Kate také zjistí, zda již na výhody za aktivitu mají nárok. Aktivitou se v tomto případě rozumí příjem na účet ve výši alespoň 15 000 Kč a 5 plateb kartou, u klientů ve věku 18 až 26 let jsou to pouze karetní transakce. Výhody za aktivitu se budou postupně rozšiřovat. Nyní mezi ně patří sazba až 5 procent ročně na spořicím účtu nebo odměna až 2 520 korun k novému stavebnímu spoření. Investující klienti mohou zase získat odměnu ve výši až 2 procenta z celkového ročního objemu nových pravidelných investic. V případě úvěrů na bydlení získají slevu 0,3 procenta z vyhlašované úrokové sazby na novou hypotéku nebo slevu 10 procent z úroku na nové půjčky.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *