Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Kniha Péče o lásku jako symbolický svatební dárek značka ideál – o lásce prakticky, chytře, stručně a romanticky tak akorát

Blíží se sezóna svateb a každý, kdo zažil roli svatebčana, dobře ví, že musí vyřešit dvě základní věci: co si vzít na sebe a co dát novomanželům. A o dobré tipy na svatební dary je každoročně nouze. Zvlášť hledáte-li něco, co je přiměřeně romantické (a není to kýč), praktické a poučné (ale není to nuda) a hezky to vypadá. Knížka Péče o lásku – praktická příručka umění milovat a být milován od „love blogerky“ Karoliny Rauschertové z Umění milovat.cz je vyloženě dárková univerzální trefa, která se v knihovně bude novomanželům vždycky hodit. V této malé knížce o velké lásce je totiž všechno, co se vyplatí o lásce v dlouhodobých vztazích vědět a šance na spokojené „žili spolu šťastně až do smrti“ tak o dost zvýšit.

Ať patříte mezi svatebčany blízké či vzdálené, ať jste z týmu rodina, kamarádi nebo kolegové, hledáte jeden symbolický menší dárek nebo fajn doplněk k obálce s penězi, příručka Péče o lásku je po všech stránkách skvělá volba. Péče o lásku je originální návod, jak přijít fungování lásky v partnerských vztazích na kloub. Vztahoví začátečníci i pokročilí v ní najdou super mix odborných doporučení a užitečných tipů ze života, jak lásku ve všedním běhu efektivně dávat i přijímat a zlepšit tím celkovou atmosféru ve vztahu.

Kniha Péče o lásku má navíc ještě jednu unikátní výhodu: je to jedna z mála z literatury o vztazích, kterou chválí dokonce i muži!

Řekli o knize – recenze Klub knihomolů, Alena Badinová:
„Autorka má dar věci zestručnit, a přitom je podat dostatečně srozumitelným způsobem tak, že vás zaujmou. Současně vás povzbudí, dá vám naději i inspiraci. Možná bych doporučila vyházet z knihovniček všechna ta tlustá psychologická pojednání a nahradit je jedním kompaktním „výcucem“ Péče o lásku. Knížku snadno přečtete během pár hodin, ale na druhou stranu se k ní jistě budete vracet. Nemusíte se bát nudného, suchého výkladu, autorka text doplňuje vlastními postřehy ze života, povzbuzuje k vyzkoušení různých nových postupů s tím, že se ale nic nemusí povést na poprvé. Vše prokládá citáty na dané téma. A hlavně ukazuje, že každá malá změna v našem chování může mít pozitivní vliv na proměnu partnerského života.“

Kromě obsahu zaujme Péče o lásku i velmi atraktivním grafickým pojetím od Johany Kratochvíly ze studia Signatura a nápaditými minimalistickými ilustracemi Lýdie Férové.

Na eshopu Péče o lásku je kniha v prodeji s věnováním autorky v krásném dárkovém balení a bonusem v podobě několika romantických samolepek k vyznání lásky.

Cena knihy: 300 Kč včetně krásného dárkového balení s několika samolepkami k vyznání lásky

Zdroj a foto: e-shop www.peceolasku.cz / blog www.umenimilovat.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *