Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Podpořte Zdeňka Žáka v jeho 13. komnatě a zavzpomínejte na Hapku. Obojí ve Strašnickém divadle!

Patří mezi přední herce své generace, teď o něm bude Česká televize točit 13. komnatu. Štáb za Zdeňkem Žákem zamíří v neděli 19. května i do Strašnického divadla, kde ten večer září v komedii Presidenti. A vy můžete být i toho! 

V pátek 17. května, si na své přijdou milovníci písniček Petra Hapky. V divadelním klubu se odehraje recitál k jeho nedožitým osmdesátým narozeninám pod názvem Hapka & Horáček. Známé hity tohoto skladatelského dua zazpívají jeho dcera Petra Hapková a zpěvák Martin Pošta. Na klavír je doprovodí Václav Tobrman a Vítek Kojzar, na saxofon zahraje Michael Šporcl. Začátek je v 19 hodin. Vstupenky za 299 Kč koupíte online nebo na pokladně Strašnického divadla.

„Je to jedinečná šance, která se nebude opakovat, přijďte nás podpořit, nabízíme výjimečné vstupné,“ zve diváky Ála Šebková, majitelka a ředitelka společnosti Divadlo ADVERTE. Presidenti jsou původní českou komedií, která nás zavede do světa politiky. Chystá se volba »nejvyššího« a otázka je, koho navrhnout – kdo je nejméně závadný, kdo u lidí projde, ale zároveň ostatní politiky nepotopí? „Když korupce, tak pro všechny,“ říká v roli léty protřelého náměstka Zdeněk Žák. Spolu s ním na jevišti uvidíte Petra Vondráčka, Šárku Vaňkovou či Michaelu Dolinovou. Vstupenky na 19. května od 19.00 hodin koupíte za pouhých 190 Kč.

Zdroj a foto: www.strasnicke-divadlo.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *