Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Vstupte do světa dokonalé péče s předdávkovanými kapslemi Miele

Představte si svět, kde se praní stává zábavou. Svět, v němž se oblečení pere šetrně a efektivně s ohledem na druh materiálu i barvu. Svět, kde prádlo krásně voní a je hebké na dotek. Vše teď máte na dosah ruky s předdávkovanými kapslemi Miele. Ty jsou navrženy tak, aby vám usnadnily život a zajistily perfektní výsledky praní. Kapsle obsahují vše, co vaše prádlo potřebuje, v přesně nadávkovaném množství. Stačí jen vložit kapsli do bubnu pračky a spustit program. O nic víc se nemusíte starat.

Kapsle Miele pro každý typ prádla
Speciální textilie vyžadují speciální péči a čištění – a právě to nabízejí kapsle Miele. Každá kapsle obsahuje přesně tolik pracího prostředku, kolik je pro jeden cyklus praní s optimálním množstvím náplně potřeba. Vaše oblíbené kousky oblečení jsou tak perfektně vyprány a ošetřeny bez plýtvání pracím prostředkem.

Použití kapslí Miele je velice pohodlné: díky funkci CapDosing nadávkuje pračka Miele W1 obsah kapsle automaticky v ten nejvhodnější okamžik. Stačí jen kapsli vložit do přihrádky na aviváž. Díky praktickému uzávěru lze kapsle používat i v jiných modelech praček – obsah jednoduše vylijete do zásobníku na prací prostředky.

Miele nabízí širokou škálu předdávkovaných kapslí pro různé druhy textilií. Ať už perete vlnu, outdoorové nebo sportovní oblečení, vždy najdete nejvhodnější prostředek pro daný materiál. Starosti si nemusíte dělat ani s impregnací.

Z jakých kapslí si můžete vybírat?
Caps ImpraProtect je impregnační prostředek pro sportovní oblečení a oděvy do deště, který zachovává prodyšnost a elasticitu textilií. Caps DownCare se díky lanolinu skvěle postará o péřové textilie. Vlněné oděvy a jemné prádlo budou doslova hýčkány pomocí Caps WoolCare. Přípravek Caps Outdoor dokáže ochránit membránové funkce vysoce kvalitního funkčního oblečení, Caps Sport se zase hodí pro syntetické textilie. Dokonalou péči o prádlo pak završí aviváž pro svěží vůni a hebkost prádla Caps Aqua nebo odstraňovač skvrn s nejvyšší účinností Caps Booster.

Miele vždy myslí i na životní prostředí
Nádobky na kapsle Miele jsou vyrobeny ze 100 % z recyklovaného plastu, který prošel procesem obnovy a následně byl předán do výroby. Stejně mohou být po použití opět recyklovány i nádobky. Po vyhození do tříděného odpadu mohou být obaly vytříděny, vyčištěny a zpracovány na nový plastový granulát, z něhož se opět vyrobí nové obaly. Tak vzniká uzavřený koloběh surovin bez nutnosti přísunu nových plastů.

Zdroj a foto: www.miele.cz 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *