Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

BydleníJídlo a pití

Co dělat, když vám doma nechutná voda z kohoutku? Řešením je filtrace s Lokni HOME

Pokud vám nechutná voda z kohoutku, případně v ní cítíte chlor, není nutné hned kupovat balenou. Řešením může být domácí filtrace, která umí výrazně zlepšit vlastnosti pitné vody v domácnosti, aniž by z ní odváděla důležité minerály. Namísto pití vody z plastových lahví zvolte takové řešení, které pomůže dlouhodobě a ekologicky zajistit zdravý pitný režim pro celou rodinu.

Kohoutková voda na výstupu z vodárny splňuje veškeré normy, nicméně během své cesty potrubím může zachytit nežádoucí látky, které pak negativně ovlivní její kvalitu. Chuť a vůni vody z kohoutku ovlivňuje také přítomnost chloru, běžně používaného k dezinfekci ve vodárenských systémech, a mnohdy až do takové míry, že nás od pití „kohoutkové“ odradí.

Spojení filtru na principu mikroprachového aktivovaného uhlí s postříbřenou membránou a pokročilé UVC LED technologie dokáže zajistit maximální účinnost zachycení nežádoucích látek. Domácí filtrace Lokni HOME PREMIUM odstraňuje bakterie, viry, veškeré nečistoty větší než 0,2 mikronu a další nežádoucí látky včetně chloru, pesticidů nebo residuí léků a hormonálních látek, ale zároveň zanechává ve vodě důležité minerály, jako je hořčík nebo vápník.

Systém domácí filtrace Lokni HOME PREMIUM je ekologickou a dlouhodobou investicí do zdravého pitného režimu. Nebudete muset kupovat balenou vodu a zároveň přispějete k ochraně životního prostředí tím, že omezíte spotřebu plastových lahví. S Lokni HOME PREMIUM si můžete být jisti, že pijete čistou a zdravou vodu, která vám bude chutnat.

Produkt: Domácí filtrace Lokni HOME PREMIUM
Cena: 9 870 Kč vč. DPH

K dostání na e-shopu: Lokni HOME PREMIUM

Zdroj a foto: https://www.lokni.cz/domaci-filtrace/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *