Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Zeptali jsme se AI, jak být letos na hokeji trendy. Nejdůležitější jsou vousy

Když jdete fandit, je potřeba se pořádně vyzbrojit. Na Mistrovství světa v ledním hokeji nesmí chybět trubky, barvy na obličej, tetovací obtisky, tleskačky, bam bam tyče, fandící ruce – samozřejmě vše v národních barvách. Aby vás ale na stadionu promítali během přestávky i na kostku, potřebujete něco navíc. Něco super cool a unikátního. Může to být barevný účes, ale taky mocný plnovous.

Jak letos na hokeji zapůsobit na fanynky, zastrašit soupeře, a hlavně ukázat hrdost na svůj tým? Na to jsme se zeptali umělé inteligence. AI se neustále zdokonaluje, generativní obrázky se často téměř nedají rozeznat od reality, a protože AI hledá inspiraci na celém internetu, dokáže velmi přesně rozpoznat také aktuální trendy, které rezonují ve společnosti. Teď tvrdí, že nejdůležitějším doplňkem, který v hledišti přitáhne pozornost, jsou vousy.

Máloco je totiž s hokejem spojeno silněji než právě plnovousy, jež hráčům nosí štěstí už od 70. let minulého století. Ačkoli tradice je tradice, jejich partnerky vousaté bojovníky za neholenou tvář rozhodně nechválí. Dnešní doba a její moderní vynálezy, ke kterým vedle AI patří také Philips OneBlade 360 s připojením, vybavený vyměnitelnými břity a mobilní aplikací, však nabízí spoustu možností, jak své vousy upravovat i v pohodlí domova, abyste byli za hvězdu v baru, na stadionu i ve městě.

Sexy strniště
Se strništěm nikdy neuděláte chybu. Sluší každému typu obličeje, dělá svého nositele dospělejším a dodává mu mužný vzhled bez toho, aby zásadně měnilo vizuální tvar obličeje nebo výraz tváře. Další výhodou je, že se strniště brzy dočkají i ti, kterým vousy rostou pomaleji. Je to skvělý kompromis mezi plnovousem a hladkou tváří, který dělá dobrý dojem jak na stadionu, tak třeba i v práci.

Základní tvar tohoto stylu vousů vzniká rychle a přirozeně. Strniště však musíte upravovat poměrně často, protože i malý růst vousů je okamžitě vidět. Pokud chcete vždy vypadat skvěle a netrávit v koupelně více než pár minut, pomůže vám Philips OneBlade 360. Jeho břit kopíruje obrysy tváře, ovšem neholí úplně dohladka. Nastavitelný hřeben 5v1 vám umožní přesně zastřihnout strniště na délku dle vlastního přání. Zastřižení je rovnoměrné a oholení rychlé, protože břit se neucpává vousy. Snadno s ním vytvoříte také ostré hrany.

Majestátní plnovous
Plnovous se může stát vaší chloubou a pýchou – pokud se o nej budete správně starat. Umělá inteligence jasně ukazuje, že husté vousy mohou mít spoustu podob, od ostrých špiček kníru až po měkkou bradku.

Při pěstování plnovousu je nejdůležitější dát vousům čas a neztrácet trpělivost, pokud rostou pomalu. Samotné tvarování má smysl, až když jsou vousy dostatečně dlouhé. S různými styly pak můžete experimentovat i sami doma. Philips OneBlade 360 si poradí s jakkoliv dlouhými vousy, takže se nemusíte bát, že s rostoucí bradkou byste ho museli vyměnit za jiný.

Přebytečné vousy z lícních kostí či oblasti pod bradou je vždy třeba zastřihovat výrazně častěji než samotný plnovous. I k tomuto účelu se skvěle hodí Philips OneBlade 360, ke kterému mimo dvou břitů dostanete také nasazovací ochranný nástavec proti pořezání v citlivých oblastech.

Vousy v každém věku
Hokej spojuje všechny generace. Vezměte proto fandit i svého dědu, upevníte rodinné vztahy, a navíc si užijete spoustu legrace. Možná vám dokonce prozradí, jaké vousy byly v módě za jeho mládí. S Philips OneBlade 360 si můžete retro styl zkusit sami… určitě tím své okolí překvapíte a dočkáte se mnoha obdivných pohledů. Nakonec svou tvář možná dokonce uvidíte i na zmíněné kostce nad stadionem.  Však kdy jindy bychom měli vyzkoušet něco bláznivého, než když žijeme zápalem pro hru?

Produktový tip: Philips OneBlade 360 s připojením
Jedinečná technologie OneBlade 360 si poradí s vousy i s ochlupením na těle. Lze jej propojit s AR aplikací na mobilním telefonu, kde si můžete přímo na své vlastní fotce vyzkoušet, jak budete vypadat s vytouženými vousy. Součástí balení je nastavitelný hřeben na vousy 5v1, ochranný nástavec na citlivé partie, zastřihovací hřeben na tělo a dva břity speciálně navržené na obličej a na tělo.  Jeden břit vám vydrží sloužit 4 měsíce, zatímco baterie až 120 minut, díky čemuž budete mít dostatek času oholit, zkrátit a upravit vousy i chlupy všude na těle.  Jediný přístroj, který potřebujete k tomu, abyste se stali hrdinou, válečníkem, motorkářem i byznysmenem, koupíte za 1799 korun*.

Zdroj a foto: philips.cz

*aktuální prodejní cena se může lišit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *