Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Narozeninové překvapení pro Ivu Janžurovou

Překvapení pro herečku Ivu Janžurovou se odehrálo přímo na natáčení nového seriálu televize Prima s názvem Náhradníci. Tady si legendární herečka zahraje svéráznou matku Kryštofa Hádka, která rodině způsobí nejednu potíž.

Iva Janžurová. Neustále v zápalu práce, ale když slaví narozeniny, nesmí chybět gratulace. Tu si herečka převzala přímo na natáčení nového seriálu televize Prima – Náhradníci. „Je to pro mne mimořádně krásný zážitek. Prakticky nejsem schopna ani zpracovat to všechno kolem. Pugéty, krásný lidi, písničku mi zazpívali. Snad se mi to postupně uleží v hlavě,“ říkala zaskočená herečka.

„Slavit doma asi nebudu, protože zítra točím a musím se na ten den připravit. Výjimečně zítra nehraji divadlo, ale i tak mám povinnosti, takže oslava zatím nebude,“ prozrazuje Iva Janžurová, která v novém seriálu představuje Olgu, matku hlavního hrdiny.

„Alice Nellis za mnou přišla s nabídkou a já jí slíbila, že točit budu. Je to taková má dvorní režisérka. Hraju maminku Kryštofa Hádka a tchyni Janě Plodkové. Teď jsem na ně během natáčení koukala, tak se k sobě tulili a já musím říct, že jsou pro tu roli moc dobře vybraní. Trošku jim dvěma komplikuji situaci, a právě kvůli mé postavě se celý ten příběh hodně zamotá. Alice už viděla nějaké sestřihy a chválí mě, že to hraju moc dobře.“ Jediné, co herečku lehce trápí, jsou ranní nástupy.

 „Tuhle jsem ho měla v 5.20 – říkali mi, že mě budou na rukou nosit. Tak jsem říkala, že víc pro mě udělat nemohou. Je tady moc hezké a srdečné prostředí. Je mi tu dobře,“ usmívá se herečka.

Zdroj a foto: TV Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *