Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Nová veganská dekorativní kosmetika Sandstone Scandinavia s certifikátem pro alergiky

Téměř třetina evropské populace dnes trpí alergií a toto číslo roste. Když máte kožní alergii, nemůžete mít na sobě běžný make-up nebo kosmetiku. Sandstone nabízí jediné bezpečné řešení s certifikovaným make-upem! Existuje mnoho mýtů a mylných představ o přísadách v kosmetice. Proto se spoléháme na vědu, která nám řekne, co je pravda a co ne. S produkty Sandstone se proto můžete cítit naprosto sebejistě a bezpečně.

Make-up, který má jemnou texturu a vysokou pigmentaci, kterou si zamilujete. “Jako otec tří náctiletých dcer jsem osobně zažil rozvíjející se alergii na parfémy. Měl jsem obavy, že by stejný problém mohl ovlivnit i mé dcery. Naším cílem bylo vyvinout kosmetiku pro každodenní využití, kompletní řadu kosmetických přípravků šetrných k pleti – bez parfémů, škodlivých alergenů a s konzervačními látkami šetrnými k pokožce. Přirozeně jsme také chtěli zajistit, aby neobsahovaly látky narušující hormonální rovnováhu nebo nebyly potenciálně karcinogenní. Zásadními principy pro nás jsou šetrnost k pleti, špičková kvalita, stylový design, férové ceny pro spotřebitele a šetrnost k životnímu prostředí. Vizí společnosti Sandstone Scandinavia bylo vždy vytvářet kosmetické produkty bez parfemace, 100% šetrné k pokožce. Každou složku produktu pečlivě vybíráme dle její kvality a šetrnosti k pokožce, bez přidání esenciálních olejů, živočišných složek nebo parfému. “ Jesper K. Hansen.

Sandstone Scandinavia je nová řada make-upu šetrného k pokožce
Příběh Sandstone Scandinavia začal v Dánsku v roce 2015.  Jasper v obavách o zdraví svých dcer vyvinul kompletní řadu kosmetiky přátelské k pleti – bez parfémů, škodlivých alergenů a s konzervanty šetrnými pro pokožku. Sandstone vznikl z vášně vytvořit dekorativní kosmetiku přátelskou k pokožce z těch nejlepších ingrediencí a v kvalitě srovnatelné s luxusními produkty.

Závazek ke zdraví pokožky
Sandstone mění standardy krásy nabídkou kompletní řady produktů pro makeup, které jsou přátelské k pokožce, veganské a certifikované proti alergiím. S hlubokými znalostmi potenciálně škodlivých účinků parfémů, alergenů a toxických látek obsažených v mnoha kosmetických výrobcích, Sandstone má důsledný přístup při výběru každé složky, garantuje tak nejen kvalitu, ale i přívětivost k pokožce.

Produkty  Sandstone jsou bez esenciálních olejů, živočišných složek a parfémů, což zajišťuje jemný a bezpečný zážitek pro každý typ pokožky.

Kosmetika Sandstone – certifikováno pro alergiky
Sandstone úzce spolupracujeme se společností Allergy Certified, uznávanou autoritou v oboru. Její specialisté důkladně prověřují každou surovinu v každé složce, která je součástí kosmetiky Sandstone. To zajišťuje, že v produktech nejsou žádné látky narušující endokrinní systém a žádné alergenní nebo karcinogenní látky.

Přírodní ingredience – dobré nebo špatné?
Mnoho lidí má tendenci volit„přírodní“ složky, když se chtějí vyhnout škodlivým chemikáliím. Přírodní složky často zahrnují oleje nebo extrakty z rostlin, jako je citron a máta. I když jsou tyto složky přírodní, neznamená to, že nebudou dráždit nebo způsobovat alergie. Například kopřiva obecná je zcela přírodní, ale přesto může dráždit pokožku. Přírodní tedy nemusí nutně znamenat hypoalergenní.

Veganská krása pro etické spotřebitele
V Sandstone jsme se rozhodli, že naše produkty by neměly obsahovat živočišné složky. Produkty pro makeup obsahují pouze čisté a veganské ingredience. Žádnému zvířeti není ublíženo. Se Sandstone se mohou zákazníci oddávat kráse bez viny, s vědomím, že každý produkt je v souladu s jejich etickými hodnotami.

K dostání  www.profiskin.cz/sandstone,  www.profiskin.sk/sandstone a v DRMAX.

Zdroj a foto: sandstonescandinavia.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *