Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Outdoorová značka McKinley slaví 40 let

Již 40 let je značka McKinley synonymem pro horskou turistiku a outdoorová dobrodružství. Jméno získala po nejvyšším vrcholku Severní Ameriky, který patří mezi 7 nejvyšších hor světa a který v současné době nese název Mount Denali. Od svého založení v roce 1984 se značka McKinley specializuje na kvalitní vybavení pro horskou turistiku, které si oblíbili jak profesionální sportovci, tak i rekreační turisté.  V průběhu let se značka neustále vyvíjí a inovuje své produkty, aby obstály v náročných podmínkách horského prostředí i všech ročních období. Společnost McKinley je také pevně spojena s dobrodružným duchem a láskou k přírodě a do dalších let plánuje nadále podporovat outdoorové aktivity i ochranu přírody po celém světě.

Značka McKinley se již 40 let řadí mezi špičku v oblasti outdoorového vybavení a v letošním roce oslavuje toto významné jubileum. Na českém trhu ji najdete exkluzivně v prodejnách INTERSPORT. Pokrývá širokou škálu aktivit – od turistiky a kempování až po lyžování a řadu dalších sportů. Produkty McKinley jsou synonymem kvality, inovace a funkčnosti za příznivou cenu, což potvrzují spokojení zákazníci po celém světě.

Čtyřicetiletá tradice s inovativním duchem
Značka McKinley se neustále snaží vyvíjet produkty, které nejen splňují, ale i překonávají očekávání svých uživatelů. „Značka McKinley je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená. Díky široké nabídce, vynikající kvalitě a funkčnosti produktů jsme získali důvěru mnoha sportovců. Zákazníci také oceňují moderní barvy, design a příznivé ceny našich výrobků,” zdůrazňuje Lucie Kuricová, marketingová ředitelka Intersport ČR.

Toto výročí také oslavuje mnohaletou tradici značky McKinley v podporování sportovců a nadšenců do přírody. Jejich produkty jsou navrženy tak, aby maximálně podpořily uživatele při jejich outdoorových dobrodružstvích, ať už jde o náročné horské výstupy, dlouhé pěší túry, nebo klidný rodinný kemp u jezera. McKinley neustále rozšiřuje své portfolio, aby výrobky kopírovaly nejnovější technologie a designové trendy, což značce umožňuje udržet si vysokou reputaci v dynamicky se vyvíjejícím trhu. „Oslavy 40. výročí jsou spojené s outdoorovou kampaní, kterou jsme spustili 9. května, a zákazníci tak mají možnost nakoupit si vybrané produkty za zvýhodněné ceny,“ dodává Kuricová.

Dostupná všem a všude
McKinley je značka, která si klade za cíl být dostupná každému, kdo si chce užívat volný čas aktivně, ať už ve městě nebo v přírodě. Specializuje na outdoorové vybavení, avšak není určena pouze zkušeným sportovcům či milovníkům náročných horských výzev. Její produkty jsou designově a funkčně přizpůsobeny tak, aby podporovaly jakékoliv podoby aktivního života, od lehkých procházek po intenzivní horské výlety. Díky bohatým zkušenostem a tradici poskytuje McKinley vybavení, které je přístupné, pohodlné a efektivní pro všechny, kteří chtějí přidat více pohybu do svého životního stylu.

Značka McKinley představuje ideální volbu pro ty, kteří teprve objevují krásy aktivního života v přírodě, ale i pro ty, kteří již mají za sebou mnohá dobrodružství. V jejich nabídce naleznete vše od odolného oblečení, které vás ochrání v proměnlivém počasí, až po kvalitní vybavení, které zvýší váš komfort během jakékoliv aktivity venku. Produkty McKinley jsou navrženy tak, aby byly univerzálně použitelné, což znamená, že se hodí nejen pro extrémní podmínky, ale i pro každodenní nošení.

„McKinley je tu pro každého, od začínajících nadšenců po zkušené outdoorové veterány. Všichni ocení vynikající poměr ceny a kvality, který značka nabízí,” zdůrazňuje Kuricová. Tato filozofie značky McKinley umožňuje lidem všech věkových kategorií a schopností objevovat radost z pohybu a pobytu venku bez obav, že by jejich vybavení nebylo dostatečně přizpůsobené jejich potřebám. McKinley tedy nepředstavuje jen značku pro vrcholové sportovce, ale je tu pro všechny, kdo hledají kvalitu, spolehlivost a pohodlí.

Zdroj a foto: www.intersport.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *