Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Léto klepe na dveře! S našimi tipy si budete moci bezstarostně užívat slunečných dní 

Spousta z nás se během léta chystá na různé výlety nebo delší dovolenou. Ať už se rozhodneme pro relax u moře nebo třeba výšlap v Krkonoších, vždy se chceme cítit svěží a plní energie. Tomu lze jít jednoduše naproti. Inspirujte se produkty, díky kterým bude vaše pokožka hydratovaná a vlasy silné a vyživené. Budete se tak cítit skvěle za jakékoliv situace.

Zatímco o naši pokožku během léta pečujeme různými ochrannými SPF krémy, na vlasy můžeme lehce zapomenout. Přitom právě ony dostávají od sluníčka nejvíce „zabrat“. Proto je důležité vlasy hydratovat a dodávat jim průběžně potřebné živiny.

Zvolit můžete léty prověřenou klasiku produktů Schwarzkopf GLISS. Oblíbená značka přichází s inovativním HaptiQ systémem a novou pečující škálou od 1 do 3. Díky tomu si vyberete správný produkt pro vaše individuální potřeby. Vylepšené šampony a kondicionéry Gliss obohacené o systém HaptiQ pomáhají obnovovat vazby vnitřní vlasové struktury, díky tomu jsou vlasy lesklé a zdravé. V horkých dnech pak primárně zvolte vyšší stupeň péče pro velmi suché vlasy. Svou vlasovou rutinu tak můžete obohatit o masky Schwarzkopf GLISS 4-in-1 bond-building, které kromě posílení obalují vlasy ochranou vrstvou proti dalšímu poškození. Každodenní péči můžete také urychlit kondicionérem ve spreji Schwarzkopf GLISS, který navíc poskytuje ochranu proti teplu, a to až do 230 °C.

Nechat své vlasy zazářit můžete také s novou kolekcí Syoss Intense Plex. Nový Bonding šampon opravuje a vytváří miliony vlasových vláken. Pro další ošetření vlasů použijte Intensive Conditioner, který navíc vlasům dodá pevnost. Nejsilnější výživu poškozeným vlasům poskytne moderní Leave-in Serum, které se do nich lehce vpije a nijak je nezatíží. Navíc není potřeba jej oplachovat.

K létu určitě patří lehké květinové vůně. S novými sprchovými gely a deodoranty Fa vás tyto vůně mohou doprovázet celým dnem. Nová řada produktu Fa Passionfruit je plná ovocných a květinových tónů a obsahuje až 94 % přírodních látek. Pokožka tak zůstává krémově jemná a hydratovaná a vy tak můžete protančit svým dnem ve svěžím rytmu.

Zdroj a foto: www.henkel.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *