Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Češi léto využívají ke sportu i poznávání místních památek. Návštěvnost hradů i zámků s kartou MultiSport se vloni zdvojnásobila

Červen je za dveřmi a s ním i další letní sezóna, kterou Češi opět stráví aktivně. Po loňském rekordním ročníku tomu držitelům MultiSport karty opět pomůže speciální letní nabídka aktivit. Z kulturních památek loni majitelé MultiSpotky nejčastěji navštívili hrad Loket, Valdštejn a Zbiroh. I možnosti vyjížďky na sdíleném kole Češi hojně využívali. Svezlo se téměř čtvrt milionu z nich. Letos mohou nově zavítat do zoologických zahrad, na rozhledny nebo vyzkoušet žhavou novinku mezi sporty, padel.

Češi přes léto nelení
Letní měsíce jsou před námi a s tím i teplé počasí vybízející k výletům, koupání a letním sportům. Právě proto společnost MultiSport již potřetí přichází se speciální rozšířenou letní nabídkou. Od 1. června do 30. září mohou majitelé MultiSportek navštívit kulturní památky, rozhledny nebo vyzkoušet řadu sportovních aktivit. Ze široké nabídky si rozhodně vyberou ať kulturní nebo sportovní nadšenci, tak rodiny s dětmi, které přes léto plánují objevovat krásy Česka nebo odpočinek u vody.

„Návštěvnost hradů a zámků z minulých let nám ukazuje, že Češi přes léto rozhodně jen nelelkují. Návštěvnost meziročně dvojnásobně vzrostla. Léto zkrátka využívají naplno a my je v tom naší nabídkou chceme podpořit a umožnit jim užít si léto tak, jak se patří. I letos jsme tak přidali nové hrady a zámky i další sportoviště a turistické cíle, jako třeba Prachovské skály, i nová koupaliště nebo třeba ZOO. Nabídku navíc stále rozšiřujeme. Očekáváme, že letošní třetí ročník bude ještě silnější,” říká Miroslav Rech, CEO společnosti MultiSport Benefit.

Jaké hrady a zámky Češi minulé léto nejvíce navštěvovali?
1.      Hrad Loket
2.      Hrad Valdštejn
3.      Hrad Zbiroh

Letní aktivity po celém Česku
Letní dovolené i víkendové výlety Češi často využívají k návštěvě českých památek. Majitelé MultiSport karet loni nejčastěji zavítali na hrady Loket, Valdštejn nebo Zbiroh. Letošní nabídka MultiSportu zahrnuje 25 hradů a zámků po celých Čechách i Moravě. Ať už se tak letos Češi chystají kamkoli, kulturu z programu rozhodně nemusí vynechávat. Výlety si díky MultiSport mohou zpestřit také jízdou na bobové dráze, hrou minigolfu nebo vystoupáním na jednu z rozhleden a věží.

Nejen rodiny s dětmi navíc určitě potěší jedna z letošních novinek. Nově mohou uživatelé přes MultiSport kartu také do ZOO. V nabídce nechybí ZOO Liberec, Brno ani jihočeská zoologická zahrada Hluboká nad Vltavou. Další místa a aktivity do nabídky navíc stále přibývají.

Pohoda i sport u vody
Horké letní dny jsou také často spojené s koupáním a vodními sporty. Držitelé MultiSport karet mohou vyrazit na více než 80 koupališť, biotopů a aquaparků. Ti, kteří čas strávený u vody raději tráví aktivně, určitě rádi vyzkouší paddleboard nebo jízdu na kajaku.

K vodě Češi vyráží nejen na dovolených, ale převážně obyvatelé větších měst také po práci nebo o víkendu. Jen v Praze a jejím okolí mohou naši zákazníci navštívit přes 30 vodních areálů,dodává Miroslav Rech, CEO společnosti MultiSport Benefit.

Kolikrát se přes loňské léto Češi svezli na sdíleném kole?
Rekolo si půjčilo celkem 118 183 držitelů MultiSport karty.
Na kole nextbike na cestu vyrazilo 120 142 držitelů karty MultiSport.

Létem na kole
Sportovní nadšenci mohou nejen přes léto MultiSportku využít také pro jízdu na sdíleném kole od společnosti Rekolo nebo nextbike a snadno se tak svézt na piknik do parku nebo na večerní beach volejbal. Loňskou sezónu tuto možnost využilo 238 325 českých sportovců.

Pro své uživatele si společnost v rámci letní akce na své platformě My MultiSport připravila také řadu slev, například na zboží značek Aktin, Nutrend nebo Silvini i další výhody. Aktivní uživatelé budou navíc zařazeni do letní soutěže o hodnotné ceny.

Zdroj a foto: MultiSport 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *