Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Framesi – profesionální vlasová kosmetika představuje řadu MORPHOSIS REPAIR

Italská značka vlasové kosmetiky Framesi poskytuje profesionální výrobky zajišťující vysokou kvalitu péče o vlasy. Framesi nabízí širokou škálu produktů určených pro mytí vlasů, jejich regeneraci a ošetření, ale také styling a barvení. Tato profesionální vlasová kosmetika vychází z mnohaletých zkušeností kadeřnic a kadeřníků a složení svých výrobků zdokonalila natolik, že nabízí pro každého to pravé přímo na míru jeho požadavkům.

Profesionální vlasová kosmetika Framesi představuje MORPHOSIS REPAIR – Ideální řada pro suché a oslabené vlasy, které ztratily pružnost a špatně se rozčesávají. Morphosis Repair do vlasů vrací slunce a život. Vytváří ochranný film a doplňuje chybějící lipidy. Vlasy jsou pak znovu zdravé, silné a hebké.

Regenerace suchých, matných vlasů / Doplnění lipidů do vlasové kůry/  Hydratace a poddajnost / Obnovení pružnosti / Ochranný film / Snížení krepatění

Obnovující šampon Repair Shampoo | 250 ml – cena: 390,- 
Šampon s hmatatelným hydratačním a obnovujícím efektem. Je obohacený o kaméliový olej, hydrolyzovaný mikro-fytokeratin a rostlinné ceramidy.

Obnovující kondicionér Repair Conditioner | 250 ml – cena: 473,-
Kondicionér je obohacený o kaméliový olej, hydrolyzovaný rostlinný mikrokeratin a rostlinné ceramidy, glycerin a vitamin E. Opravuje vlasová vlákna, podporuje jejich hebkost a zářivost, ale bez jejich zatížení.

Obnovující maska Rich Repair Rich Treatment | 250 ml –  cena 530,- 
Olej z kamélie spolu se změkčující a vyživující silou kyseliny hyaluronové, glycerinu, panthenolu a vitaminu E navrací poškozeným vlasům hebkost a ovladatelnost. Obohacená o rostlinný mikrokeratin a rostlinné ceramidy.

Pěna pro vyplnění jemných vlasů Repair Plumping Mousse | 150 ml – cena – 505,-
Kaméliový olej, hydrolyzovaný rostlinný mikrokeratin a rostlinné ceramidy podporují kondici a hydrataci vlasů, zvyšují jejich ovladatelnost, plnost a lesk.

Vyplňující fluidum Velvet Repair | 100 ml – cena: 486,- 
Je obohacené o olej z kamélií a kyselinu hyaluronovou, které vyplňují porézní vlasy, zanechávají vlákna hladká a s objemem, zamezují krepatění. Hydrolyzovaný rostlinný mikrokeratin, rostlinné ceramidy a multifunkční UV-filtr (rostlinný derivát).

Zdroj a foto: www.beautyonline.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *