Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Seznamte se s krásou zlatých detailů v nové kolekce Vista Alegre

Pro všechny milovníky elegance a luxusu představuje Vista Alegre svou novou kolekci Constellation d’Or. Toto kvalitní porcelánové nádobí je určené pro ty, kteří si cení krásy a kvality na svém stole a chtějí přidat do svého domova špetku sofistikovanosti.

Kolekce Constellation d’Or je inspirována technikou Pointillé d’Or z konce 18. století, která pochází z francouzského města Sèvres. Kombinuje jemné zlaté detaily s královsky modrými puntíky. Vzniká tak moderní vzhled založený na klasickém řemesle. V kolekci najdete talíře, šálky, salátové mísy, čajovou konvici a podnosy, všechny vyrobené s důrazem na preciznost a estetiku.

Vista Alegre, založená v roce 1824 v srdci Portugalska, je známá svou prestižní výrobou porcelánu, která spojuje technické inovace s bezchybnou kvalitou a designem. Kolekce Constellation d’Or je dokonalým příkladem jejich mistrovství. Kolekci si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch v domě U Nováků v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Zdroj a foto: www.luxurytable.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *