Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Zuzana Nováková Stráská odhaluje své oblíbené kousky z nových kolekcí Gino Rossi, Badura, Mexx a Lasocki od CCC

Pro některé jsou boty a kabelka pouhým doplňkem outfitu. Pro Zuzanu Novákovou Stráskou, známou módní ikonu, jsou často základním kamenem, který kompletně směřuje celkový styling. Zuzana nyní společně se značkou CCC představuje čtyři různé kabelky a sladěné boty pro perfektní outfit.

Od klasických elegantních modelů až po lehké letní kousky, nejnovější kolekce kabelek a bot od CCC zaujme svou rozmanitostí. Aktuální kolekce značky Mexx je perfektní volbou pro nadcházející léto! Pohodlné modely bot, prostorné tašky a batohy v pastelových barvách vám okamžitě připomenou slunce a čas strávený venku! Značka Lasocki je naopak ideální volbou pro ty, kteří si cení pohodlí a stylu pro celou rodinu. Milovníci klasičtějšího a elegantnějšího designu, kteří zároveň kladou důraz na kvalitu, si zamilují nové modely od značek Gino Rossi a Badura, které zaujmou svými sofistikovanými a promyšlenými formami.

Z rozmanité nabídky CCC Zuzana vybrala následující modely kabelek, které v kombinaci se sladěnými botami skvěle doplní každý styling:

Kabelka Gino Rossi TYLO-LAUREN BÍLÁ – ccc.eu/cz Cena: 999 Kč
Kabelka Badura LUCIA-CS9406 ČERNÁ – ccc.eu/cz Cena: 1399 Kč
Kabelka Lasocki MLS-E-026-05 BÍLÁ – ccc.eu/cz Cena: 1199 Kč
Kabelka Mexx MEXX-E-013-05 ZELENÁ – ccc.eu/cz­ Cena: 1299 Kč
Zuzana Nováková Stráská ke svému výběru dodává: „Kabelky a boty jsou pro mne klíčovými prvky outfitu. Tyto kousky z CCC mi umožňují vyjádřit svůj jedinečný styl a přinášejí každému outfitu nepřehlédnutelný nádech šarmu a elegance.”

Díky velké rozmanitosti modelů pro každou příležitost je nová kolekce kabelek a bot od CCC perfektní volbou pro každý letní styling.

Pro více informací o kabelkách a botách z nových kolekcí CCC navštivte stránky CCC nebo vaši nejbližší kamennou prodejnu. Při nákupu nezapomeňte využít aktuální slevový kód CCCZUZANA20, který platí do 3. června 2024. Nové kolekce kabelek Gino Rossi, Badura, Lasocki a Mexx jsou aktuálně k dostání v prodejnách CCC, v aplikaci a na (ccc.eu) – https://ccc.eu/cz/kabelky/damske-kabelky/znacka:lasocki-gino_rossi-mexx-badura

Fotograf: Filip Kartous 
Video: Thomas Habr
Make-up: Eliška Matějková 
Vlasy: Anna Plačková 
Pomocný styling: Daniela Pilná 

Zdroj a foto: CCC

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *