Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Děti v Holešově oslavily Dětský den novým hřištěm

Přes 60 dětí z holešovských mateřských škol po přestřihnutí slavnostní pásky doslova vběhlo na nové dětské hřiště. To nechalo vybudovat město Holešov díky příspěvku společnosti Nestlé, jejíž cukrovinková továrna Sfinx je hlavním zaměstnavatelem ve městě.

V úterý 28. května přivítalo nově vybudované dětské hřiště v holešovském zámeckém parku přes šest desítek dětí ze třech místních mateřských škol. Hřiště vzniklo díky podpoře Nestlé, které v Holešově má největší továrnu na bonbóny v Evropě. Dopoledne slavnostně zahájil starosta města Milan Fritz: „Továrna Sfinx společnosti Nestlé oslavila v loňském roce 160. výročí mimo jiné příspěvkem na výstavbu nového dětského hřiště. Je to hřiště, jaké jsme v Holešově ještě neměli. Navíc jeho krásné dřevěné prvky skvěle zapadají do zámeckého parku.“

Ředitelka továrny Nestlé Sfinx Nina Križanová popřála dětem hodně zábavy a zdůraznila důležitost propojení továrny s místními: „Chceme pomáhat Holešov rozvíjet nejen pro naše zaměstnance a jejich rodiny, ale také pro všechny obyvatele.“ Hřiště doplňuje dvojice laviček, které jsou vyrobeny z recyklovaných obalů od Nestlé výrobků. Bohatý dopolední program připravilo pro děti místní Centrum volného času TYMY.

Zdroj a foto: Nestlé

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *