Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Léto v kostce – ekodrogerie TIERRA VERDE hravě pomůže s úklidem po venkovní party

Pohoda u vody, výlety za humna i mnohem dále, grilování… A když už jsme u toho grilování, s obávaným čistěním zamaštěného grilu a mytím hory nádobí si nemusíte dělat hlavu. Stačí nasadit osvědčené trio pomerančový odmašťovač, čisticí písek z mýdlových ořechů a legendární sodu bikarbonu a čištění je bez problémů a bez zátěže pro přírodu hotovo raz dva. A když si do výbavy přidáte ještě minimalistický zázrak Mytí v kostce, to už vás nerozhodí opravdu vůbec nic.    

Univerzální mýdlo Mytí v kostce TIERRA VERDE je parádní vychytávka nejen na léto. Obstará mytí nádobí, úklid i praní prádla. Nikam se nerozlije, nevozíte vodu navíc a pokud řešíte každé deko, můžete si ho naporcovat podle libosti. A ta svěží citrusová vůně vavřínu kubébového… Běžně špinavé nádobí, případně politá sukně nebo tričko vyřešeno.

Na gril to bude chtít přece jen o trochu těžší kalibr. O první část nejšpinavější práce se postará oheň – po každém grilování se doporučuje nechat rošt ještě chvíli „vypálit“, připečené zbytky pak po mírném zásahu drátěného kartáče odpadnou v podstatě samy. Po vychladnutí se dá rošt perfektně dočistit pískem z mýdlových ořechů TIERRA VERDE a/nebo pomerančovým odmašťovačem. Setřete nebo opláchněte teplou vodou a vše je připraveno na další skvělou grilovačku.

Pokud gril vyžaduje opravdu zevrubné vyčištění, je nejlepší ho rozebrat. Volné části ponořte buď do lázně s pomerančovým odmašťovačem, nebo si ze sody a vody namíchejte pastu a naneste ji na špinavé povrchy. Když tyto prostředky dostanou dost času na působení, nejspíše nebude potřeba ani hrubá síla. O zbytek se postará houbička na nádobí, v případě grilovacího roštu třeba i drátěnka nebo kartáč.

Všechny tyto čističe od TIERRA VERDE neobsahují žádné ropné deriváty, jsou veganské a snadno se odbourávají v přírodě. Vůně jim dodávají pouze rostlinné silice v biokvalitě, které neovlivňují chutě připravovaných pokrmů. Léto si prostě vychutnáte i bez zbytečné chemie.

Seznamte se blíže:  
Mytí v kostce s vůní BIO silice z vavřínu kubébového (papírová krabička 165 g za 229 Kč)

Inovativní mýdlová kostka – čistí běžně špinavé nádobí, šetrně myje povrchy (nerez, keramika, lamino, dřevo a sklo) a pere jemné prádlo. Hrdě nese prestižní certifikát Ecogarantie. Skvělá na doma, dokonalá na cesty.
Pomerančový odmašťovač – koncentrát (lahev 750 ml za 169 Kč)

Účinný odstraňovač mastnoty z pomerančových terpenů s krásnou citrusovou vůní. Poradí si také s dehtem, žvýkačkami, voskem, lepidlem nebo skvrnami od inkoustu. Vypulíruje gril, digestoř i flekatý koberec.
Čisticí písek z mýdlových ořechů (dóza 500 g za 99 Kč)
Tento prášek z mletého vápence, sody a mýdlových ořechů je machr na všechny připáleniny. Je účinný a zároveň šetrný, takže s ním vycídíte nerez, keramiku, porcelán, smalt i sklokeramickou desku…. doma, na chatě, v karavanu i v apartmánu u modré laguny. Certifikát Ecogarantie je samozřejmostí.

Bika – soda bicarbona (papírový sáček 1 kg za 69 Kč)
Nejuniverzálnější ekologický čistič všech dob. Čistí, odmašťuje a odstraňuje pachy – stáhněte si leták s desítkami tipů na její použití. Sáček s trochou sody skoro nic neváží a v zavazadle zabere minimum místa, ale vyřeší nejednu lapálii. Připálené nádobí, zatuchlé prádlo, mytí opravdu špinavých rukou… račte vyzkoušet.

Zdroj a foto: www.tierraverde.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *