Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Retro, které nemůžeme nechat spát! CNN Prima NEWS spouští nový pořad Prima ARCHIV

Zpravodajsarchiv televize Prima čítá tisíce hodin videomateriálu, který nemůžeme nechat v zapomnění. Na obrazovky televize proto míří nový pořad s názvem Prima ARCHIV, díky kterému mnohdy obyčejné záběry získají neuvěřitelnou výpovědní hodnotu. Diváky čekají reportáže i živé vstupy od prvních relací až po současnost. Dvanáctiminutovým pořadem provází reportér a moderátor Jan Hošek. Na první díl pořadu Prima ARCHIV se mohou diváci těšit už ve čtvrtek 20. června ve 14:45 na CNN Prima NEWS a poté každou sobotu v 8:30.

Televize Prima vysílá už přes tři dekády, i proto se v rámci této příležitosti rozhodla pro své diváky připravit nový pořad.

„Udivuje mě, co všechno se dá v televizním archivu najít – nejenom dramatické situace a události, které tvořily naše dějiny, ale i tváře, které už dnes na obrazovkách nepotkáváme. A mimo jiné také neskutečně skvělou práci mých kolegů reportérů. Doufám, že Prima ARCHIV zaujme diváky všech věkových kategorií, protože cílem je se vždy zaměřit na nějaké důležité, vážné, ale také odlehčenější téma. Upřímně – jsem i zvědavý, jestli se nám diváci ozvou s tím, že se poznali na některých z archivních záběrů. Třeba z devadesátých let,říká moderátor pořadu Jan Hošek.

První díl, který odvysílá CNN Prima NEWS už 20. června ve 14:45, tedy symbolicky v den 31. výročí prvního vysílání, připomene zásadní momenty televize i tehdejší tváře, jako třeba Štěpánku Duchkovou nebo Martinu Kociánovou. Zavzpomíná ale i na návštěvu Pardubic – na jedno z mnoha měst, kam se televize vydala v rámci seriálu „Prima jede… za vámi.“

Další díl pak nabídne pohled na nejdramatičtější povodně 20. století, které zasáhly zejména Moravu a Slezsko. Tento díl přijde na řadu téměř na den přesně – 27 let od začátku silných lijáků, tedy v sobotu 6. července.

Diváci se ale pobaví i u pohodovějších a odlehčenějších témat. Těch bude v rámci léta hned několik! Jedním z nich je například „Móda napříč lety“. Prima ARCHIV nabídne i díl s podtextem „Zlodějíčci a smolaři“, ve kterém budou hrát hlavní roli reportáže podle výběru reportérů z Krimi zpráv. Nad úsměvnými situacemi zlodějů amatérů vám možná zůstane rozum stát.

Na premiéru pořadu Prima ARCHIV se diváci mohou těšit už ve čtvrtek 20. června ve 14:45 na CNN Prima NEWS a poté každou sobotu v 8:30.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *