Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Léto je v plném proudu a Starbucks přichází s těmi pravými letními nápoji, které tě nabijí energií!

Teplé dny jsou tady a s nimi přichází do Starbucks jedinečné ovocné osvěžení v podobě kvarteta oblíbených nápojů Starbucks Refresha®  Drink. Novinkou v nabídce je letos také  Starbucks Refresha® Drink Very Berry Hibiscus. 

Very Berry Hibiscus Starbucks Refresha® Drink skvěle doplňuje nabídku letního osvěžení ve Starbucks. Nápoj s příchutí bobulovitého ovoce a ibišku a černého rybízu, protřepaný s ledem, nabízí ovocný a osvěžující zážitek plný výrazných chutí.

Kromě zmiňované novinky se vracejí také drinky, které do letní Starbucks nabídky patří. Nápoj Starbucks Refresha® Mango Dragonfruit obsahuje pestrou kombinaci sladkých příchutí manga a dračího ovoce s ledem a nakrájenými kousky dračího ovoce.

Pokud máte rádi jemnější chutě, určitě vyzkoušejte tropickou kombinaci s kokosem v nápoji Dragon Coconut Starbucks Refresha® Drink. V nabídce je také Starbucks Strawberry Açaí Starbucks Refresha®  Drink obsahující kombinaci ovoce Açaí a sladkých plátků jahod a v nabídce je také kombinace s kokosem jako Pink Coconut Starbucks Refresha® Drink  s lyofilizovanými plátky jahod, kterou můžete znát také pod názvem Pink Drink. 

Užijte si opravdové letní osvěžení v kavárnách Starbucks!

Zdroj a foto: Starbucks

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *