Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Novinky od Dr. Oetker, které potěší vaše oči i chuťové buňky

Domácí pečení může být pro leckoho forma odpočinku nebo čas, kdy s láskou připravíme něco dobrého pro sebe i naše nejbližší. S novinkami od Dr. Oetker zvládnete připravit vláčné čokoládové dortíčky nebo si dopřejete zdravou pauzu.  

Kdo by dokázal odolat chuti jemného těsta plné čokolády? Pokud jste jedním z nich a chystáte navíc třeba romantické překvapení, vyzkoušejte novinku Choco Love Dr. Oetker Není třeba se během přípravy ničeho bát, upečení dortíčků je opravdu snadné a výsledný produkt si zamiluje úplně každý. Balení obsahuje také čtyři formičky, takže na přípravu stačí přidat do směsi 150 ml mléka a za 10 minut máte hotovo.

Pokud chcete zkusit další recept s nádechem lásky, upečte si vanilkovo-malinové cupcakes.  Můžete je navíc zkrášlit mixem dvoubarevných cukrových srdíček a ukázat, že vám na někom opravdu záleží. Tato kreativní ozdoba dodá šmrnc i dalším pečeným dezertům nebo pudingům a zmrzlinovým pohárům. Srdíčka Dr. Oetker najdete v praktické dóze, díky které bude finální zdobení opravdu hračka.

Chutná snídaně nebo zdravá pauza
Ovesné kaše Dr. Oetker jsou díky vysokému obsahu celozrnných ovesných vloček zdrojem dlouhodobé energie a vitality na celý den. Novinka Ovesná kaše Kokos Dr. Oetker s obsahem ovesných vloček až 66 % a vysokým obsahem kvalitního strouhaného kokosu, je zdrojem zdraví prospěšné vlákniny, bílkovin a beta-glukanů a zároveň má nízký obsah soli a cukru. Novinka Ovesná kaše Kokos vám dodá chuť i energii do pracovního dne ale i před sportovním výkonem. Nezapomeňte, že součástí zdravého životního stylu je nejen různorodá strava, ale i aktivní pohyb a pozitivní myšlení.

Výhodné pečení s tradičními přísadami Dr. Oetker
Všechny chutné zákusky, dezerty nebo svačiny nyní můžete připravit i s ohledem k vaší peněžence. Dr. Oetker totiž rozšiřuje nabídku výhodných balení svých přísad na pečení. Pro využití ve sladké kuchyni můžete zvolit oblíbenou přísadu Vanilínový cukr, který zvýrazní a zjemní vaše moučníky, sladká jídla a dezerty. Vanilínový cukr Dr. Oetker najdete ve výhodném 100g balení. O šlehačkové dorty bez nehody se postará pomocník Smeta-fix Dr. Oetker, výhodné balení tří sáčků dokáže dohromady udržet až 750ml smetany na šlehání. Nenahraditelným pomocníkem nejen v kuchyni je jedlá soda, která má všestranné využití. Proto se určitě bude hodit její 200g balení v praktické uzavíratelné dóze.

Více receptů s produkty Dr. Oetker je k dispozici na webu: Naše recepty | Dr. Oetker.

Zdroj a foto: Dr. Oetker

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *