Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Cestovatel po Itálii: nová limitovaná bageta od Simply Fresh přijíždí s Fiatem 500 pro vás!

Letní počasí a prosluněné dny přímo vybízí k cestování do zahraničí. Pokud se ale letos k moři nedostanete, nemusíte být smutní. Značka Simply Fresh totiž připravila limitovanou edici baget s názvem Cestovatel po Itálii, která přinese kousek Itálie i k vám domů. Zapojit se navíc můžete do soutěže o Fiat 500. Novinka je dostupná na benzinových stanicích (např. Orlen a Tank Ono) nebo ve vybraných prodejnách (např. Žabka a Pont).

Sendviče i bagety jsou vhodnou volbou jak při cestě do práce nebo školy, tak při cestování do zahraničí. Značka Simply Fresh proto pokračuje s cestovatelsky laděnou limitkou — po Maďarsku nebo Francii letos v létě zavítá do Itálie. Hlavní ingrediencí bagety Cestovatel po Itálii je kuřecí maso. Středomořskou chuť pak zvýrazní pesto dresink, sušená rajčata a radicchio — druh listového salátu, který je typický pro středomořskou kuchyni. Značka Simply Fresh v rámci svých sendvičů a baget připravuje vlastní pečivo. „Vyrábíme ho v naší pekárně v Letohradu. U bagety Cestovatel po Itálii máme speciální recepturu, do které jsme přidali bramborové vločky. Zvýrazní tak vláčnou chuť celé bagety,” vysvětluje Jana Babicová, produktová manažerka značky Simply Fresh.

Značka Simply Fresh spouští také spotřebitelskou soutěž, kde je hlavní výhrou Fiat 500. Soutěž začíná 1. července a potrvá do 11. srpna. A jak se do ní zapojit? Na každém obalu baget Simply Fresh je unikátní kód, který je nutné vyfotit a vložit do registračního formuláře na www.simplyfresh.cz. Zařadíte se tak nejen do soutěže o Fiat 500, ale také třeba o vouchery na sportovní oblečení Kilpi v hodnotě 7 500 Kč. Čím více baget zakoupíte, tím vyšší je šance na výhru!

Limitovaná edice bagety Cestovatel po Itálii bude k dostání na čerpacích stanicích Orlen, Tank Ono, v síti prodejen Žabka nebo Pont a ve vybraných automatech.

Zdroj a foto: Simply Fresh

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *